Monikos Linkytės gimtadienį žymi savotiškas ritualas: „Smagu stebėti gyvenimo pokyčius“

Monika Linkytė/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Birželio 3 dieną žinoma Lietuvos atlikėja Monika Linkytė švenčia savo gimtadienį: merginai sueina 28-eri metai.

Monika Linkytė atvirauja, kad svarbiausia dovana – artimi žmonės. Per du mėnesius trukusį karantiną ji labiausiai pasiilgo prisilietimų bei bendravimo.

„Nežinau, ar tai jau legalu, bet labiausiai šiandien noriu apsikabinti savo artimuosius ir bičiulius. Būtent todėl savo gimtadienį švęsiu draugų rate“, – pasakoja Monika.

Žinoma dainininkė atskleidžia ir savotišką ritualą, kuriuo pažymi jai ypatingą dieną. „Kiekvieną kartą skiriu laiko pergalvoti pastaruosius metus, o tada išsikeliu naujus tikslus ir visą tai užrašau laiške, kurį adresuoju sau pačiai“.

 

Monika Linkytė/Asmeninio archyvo nuotr.

Pasirašiusi tokį laišką, kelis kartus per metus Monika jį atsiverčia – pasidžiaugia jau įvykdytais planais, o kartais iš naujo apgalvoja, ar tai, ką buvo užsibrėžusi pasiekti, taip reikšminga ir svarbu.

„Labai smagu stebėti gyvenimo pokyčius. Tiesa, stengiuosi pernelyg visko nenagrinėti. Juk  kartais tą darydami galime perdegti. Šiuo metu noriu išmokti gyventi kaitoje ir viską priimti taip, kaip yra“, – teigia M. Linkytė.

Monika Linkytė/Organizatorių nuotr.

Pasak daininikės, pastarieji mėnesiai, nors ir buvo sudėtingi, leido jai dar labiau užaugti kaip asmenybei.

„Manau, kai būna „nepatogu", tobulėjame. Nors pirmosios karantino savaitės atrodė sunkios, vis dėlto tai – laikas, kai galėjau sustoti ir pasinerti į kūrybą“.

Monika Linkytė/Asmeninio archyvo nuotr.

Karantino metu atlikėja sukūrė net penkiolika dainų. Vieno kūrinio premjerą, kuri turėjo įvykti dar prieš kelis mėnesius, išgirsime jau birželio 9 dieną.

Laukiant naujos dainos bei minint 28-tąjį gimtadienį, Monika Linkytė skiria palinkėjimą sau ir savo gerbėjams:  „Linkiu  sau kuo daugiau koncertų ir ryšio su žmonėmis jų metu, o savo gerbėjams – kad muzika juos paliestų taip, kaip paliečia mane“.

Monika Linkytė (49 nuotr.)
+43
Skaitykite daugiau