Monika Šedžiuvienė, sūnų palikusi vyro ir jo dukros globai, vakarojo mados renginyje

Monika Šedžiuvienė su drauge Greta Židoniene / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-18 21:33
Praėjus pusmečiui po sūnaus Gabrieliaus gimimo Monika Šedžiuvienė vis dažniau pasirodo viešuose renginiuose. Ketvirtadienio vakarą ją buvo galima sutikti Vilniuje vykusiame mados renginyje.

Monika su bičiule Greta kartu atvyko apžiūrėti stilingų „Michael Kors“ aksesuarų.

„Kartais pavyksta ištrūkti. Nes kaip ten bebūtų, didžiausia mano veikla – auginti sūnų. Tačiau stengiuosi viską derinti“, – Žmonės.lt sakė iš Šiaulių kelioms dienoms į sostinę atvykusi Monika.

Pavasarį gimusį berniuką ji paliko vyro Andriaus Šedžiaus ir jo dukros priežiūrai, vėlai vakare pažiūrėti anūko į kompaniją atvyko ir Monikos mama.

„Tų auklių netrūksta. Labai džiaugiuosi, kad visi jie sutaria, visiškai jais pasitikiu, todėl galiu jaustis rami. Nors turbūt kaip ir kiekvienai mamai – viduje kirba klausimas, ką šiuo metu veikia, kaip laikosi mano mažylis“, – kalbėjo Monika.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak jos, emociškai palikti vaiką sunku, tačiau Monika juokiasi: „Vyras visuomet man sako, kad tik eičiau ir ramiai jaučiausi, o ne skambinėčiau, kas penkias minutes. Tačiau manau, kad kiekvienai moteriai reikia išeiti į miestą, į renginius, susitikti su draugėmis – tai jau beveik būtina. Nors aš pati sau dažnai būnu stabdis, pati pristabdau save“, – sakė ji.

Ketvirtadienį vykusiame renginyje Monika domėjosi įvairių moteriškų aksesuarų naujovėmis. Ji pati sako savo spintoje turinti nemažai porų batų, ne vieną rankinę. „Tai labai svarbi įvaizdžio detalė. Tačiau tikrai neskiriu pirmenybės vardui, man svarbiau kokybė, patogumas. Nesu mados sekėja, atsirenku tai, kas man patinka, turiu savitą stilių“, – kalbėjo pašnekovė.

Monika prasitarė namuose turinti ne vieną spintą, joje vyro drabužiams vietos lieka gerokai mažiau. Tačiau už drabužius ir aksesuarus Monika daug didesnę silpnybę jaučia kokybiškai kosmetikai. Jai, kaip pati sako, niekuomet negaili pinigų ir turi tiek, kad užtektų ir sau, ir draugėms.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokteilio vakarėlio viešnios – apie silpnybę rankinėms

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai