Monika Šedžiuvienė prabilo apie skyrybas su Andriumi Šedžiumi: „Tai jis sukrovė mano daiktus ir pakeitė namų spynas“

Monika ir Andrius Šedžiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-23 16:21
Ar prieš 4 metus susituokę ir vos prieš daugiau nei metus susilaukę sūnaus Monika ir Andrius Šedžiai skiriasi?

„Buvau nutarusi nekomentuoti mūsų santykių, – sako Monika Šedžiuvienė. – Nors jau kurį laiką gyvename atskirai, maniau, skyrybos gali vykti ramiai ir draugiškai, bet vargu ar tai pavyks. Šį vakarą „Nuo… Iki...“ laidoje per LNK Monika Šedžiuvienė pirmą kartą atvirai kalbės apie tai, kodėl išėjo iš naujų šeimos namų Šiauliuose. Apie kokius vyro pavydo priepuolius kalba Monika, kodėl Andrius Šedžius sukrovė žmonos daiktus ir pakeitė namų spynas? O gal pora, kartą jau pateikusi prašymus skirtis, dabar taip pat susitaikys?

Pasirodžius žiniai apie verslininko Andriaus Šedžiaus ir 16 metų jaunesnės jo žmonos, dainininkės Monikos nesutarimus ir galimas skyrybas, Andrius žurnalistams pakomentavo nežinąs, kur gyvena jo žmona, tik matantis ją Vilniuje, vakarėliuose, o sūnus su juo, Šiauliuose. Monika sako, kad tai ją įžeidė. Ji tvirtina su sūnumi persikėlusi į Vilnių ir įsikūrusi nuomojamame bute.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Monikos ir Andriaus istorija nuo pat jų pažinties pradžios tapo tikru žiniasklaidos saldainiu. Išsiskyręs, žurnalistų dėmesio nevengiantis tuometinis Seimo narys ir 16 metų jaunesnė, pradedanti dainininkė, dar tik baigianti mokyklą. Monika sako, kad nesutarimų tarp jų būdavo visuomet, tačiau ji stengdavosi aiškintis ir atleisti. „Iš mano pusės rimtos priežasties skirtis nėra, nebent tai, kad aš noriu siekti savo karjeros“, – tvirtina Monika.

Apie Šedžių santykius – šiandien 20.30 val. laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai