Monika Šedžiuvienė po gimdymo pirmą kartą pasirodė viešumoje: „Sūnų patikiu tik mamai“

Monika ir Andrius Šedžiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-11 20:52
Šeštadienio vakarą ištaigingame poilsio klube Trakų rajone surengtas vasaros sezono atidarymo vakaras „Cruise party“. Jo nepraleido ir Monika Šedžiuvienė (24) su vyru Andriumi (40).

Monika viešumoje pasirodė pirmą kartą po to, kai kovo 20-ąją susilaukė sūnaus. „Po gimdymo atmintis suprastėjus, bet kiek prisimenu, taip, tai pirmas kartas viešame renginyje“, – juokėsi ji.

M.Šedžiuvienė sakė, kad šiam vakarui pasipuošė pati, be stilisto pagalbos: „Suknelės nepirkau, turėjau iš seniau. Viską pati susiruošiau.“

TAIP PAT SKAITYKITE: 24-ąjį gimtadienį švenčiančiai Monikai Šedžiuvienei gyvenimas jau įteikė didžiausią dovaną – sūnų​

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Susiruošę šeštadienio vakarą praleisti klube „IDW Esperanza Resort“ Šedžiai savo sūnų paliko prižiūrėti Monikos mamai. Kol kas ji yra vienintelis žmogus, anot Monikos, kuriam gali patikėti savo vaiką.

„Sūnų mamai palieku ne pirmą kartą. Kai einu manikiūro ar į kirpyklą. Auklių neturime ir nenorime. Manau, kad vaikas turi augti savos šeimos rate, ir dar neatsirado toks žmogus, kuriuo pasitikėčiau labiau nei mama. Dar yra mano geriausia draugė, kuriai galėčiau patikėti. Ji man patikėdavo savo vaikelį“, – Žmonės.lt kalbėjo Monika.

TAIP PAT SKAITYKITE: Neseniai sūnaus susilaukusi Monika Šedžiuvienė kūno linijas jau dailina sporto klube

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tai kaip motinystės džiaugsmai? „Aš ir įsivaizdavau tokią motinystę, kokia ji yra. Nors man dauguma bandė nupiešti vaizdą, kad bus labai sunku, kad nesusitvarkysiu, bus bemiegės naktys, iš tikrųjų viskas daug lengviau, nei mane gąsdino.

Viską priimu, kaip natūralų dalyką. Kiekvienai mamai dėl tokio amžiaus vaiko reikia keltis kas 3-3,5 valandos, maitinti jį, bet nematau problemos. Nejaučiu jokio sunkumo. Kai neturėjau vaiko, galvodavau: greičiau jis atsirastų, turėčiau, ką veikti laisvomis minutėmis. Dabar jis puikiai mane užima ir nieko netrūksta“, – sakė Monika.

Turbūt ir laimės daug suteikia? „Čia net kalbos nėra“, – šypsojosi M.Šedžiuvienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Elegantiškas vasaros sezono atidarymas – su puošniais svečiais ir Monikos Liu dainomis

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai