Monika Šedžiuvienė: „Pagaliau gyvenime darau tai, ko noriu aš!"

Monika Šedžiuvienė su sūneliu Gabrieliumi
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-14 20:53
Dainininkė Monika Šedžiuvienė (24) prieš beveik metus gimus sūnui Gabrieliui iš karto pasakė, kad nors vaikas visada bus svarbiausia, įdomių darbo pasiūlymų neatsisakys. Atlikėją galime pamatyti ne tik koncertuojant su grupe „Naujos pupytės”, bet ir televizijos projekte „Muzikinis iššūkis“, kuris Monikai iš naujo atvėrė akis.

„Aš taip džiaugiuosi dalyvavimu šiame projekte, kad net bijau pagalvoti, kas bus, kai jis pasibaigs - tragedija! - pusiau juokais, pusiau rimtai su portalu Žmonės.lt kalbą pradėjo Monika. - Iš visų dalyvių turiu mažiausiai muzikinės patirties, likę - tikri profesionalai, todėl galiu iš jų daug ko išmokti. Atradau čia nerealių žmonių ir į viską pradėjau žiūrėti kitaip. Žinote, aš anksčiau visada dariau tai, ko nori kiti: atrodžiau, elgiausi, šnekėjau, o dabar atėjo mano laikas, nes darau tai, ko noriu pati - juk gyvename tik kartą… Turiu visokiausių gyvenimo planų, žadu grįžti ir prie makiažų, galvoje pilna ir naujų idėjų. Nežinau, ar čia sutapimas, kad būtent per šį projektą pasikeičiau, bet pasitarusi su savimi supratau, jog niekas - blogas oras ar aplinkiniai negali daryti įtakos mano nuotaikai. Dabar aš visada juokiuosi, šypsausi, esu tikroje euforijoje ir su tikru optimizmu galvoju apie ateitį. Grįšiu ne tik prie vizažo, bet ir atnaujinsiu studijas.”

Asmeninio albumo nuotrauka
Asmeninio albumo nuotrauka

Monika prisipažino, kad pastarąsias savaites gyvena kelyje Šiauliai Vilnius: nors filmavimai vyksta kartą per savaitę, repeticijos su vis skirtingais partneriais užima daugiau laiko. „Pasirodymo idėjas dažniausiai aptariame telefonu. Kol aš repetuoju ir filmuojuosi sūnus lieka su Andriumi arba mano tėvais. Padirbu, grįžtu namo ir būnu mama. Tada - trūkt už vadžių, vėl iš pradžių”, - nusijuokia.

Asmeninio albumo nuotrauka/Monika Šedžiuvienė

Asmeninio albumo nuotrauka
Asmeninio albumo nuotrauka

„Nors koncertų su grupe yra, tačiau dabar visas dėmesys į projektą ir vaiką. Turiu atsakingai rinktis, ką ir kaip daryti, nes visų pirma esu mama ir privalau rūpintis sūneliu. Iki šiol palikti vaiką kitų, kad ir šeimos narių, priežiūrai, skauda širdį,“ - prisipažįsta Monika.

Asmeninio albumo nuotrauka
Asmeninio albumo nuotrauka

Netrukus Gabrielius švęs vienerių metų gimtadienį. Monika prasitaria, kad tokiame etape auginant vaiką didžiausias sunkumas - dygstantys dantys, tačiau mažylis ožiukų niekada per daug nerodo, todėl ir šiuos nepatogumus išgyvena pakankamai tyliai. „Nebliauna, nezyzia, jeigu ką ir skauda, kenčia ir stengiasi pats problemą išspręsti - vartosi lovytėje ir tik iš nevilties pasiprašo ant rankų. Net pačiai skauda, kai jį tokį matau... O šiaip Gabrielius linksmas vaikas, visas į mamą - gyvenimas mums, kaip šventė (nusijuokia). Sūnelis dar pats nevaikšto, bet jau žengia pirmuosius žingsnius pasilaikydamas. Atsimenu, kai dar laukiausi sakiau, kad kūdikį auginsiu pagal režimą, bet nepavyko. Ačiū nuostabiems mano tėvams, kurie padėjo anūkui įvesti miegojimo grafiką - tarp devintos ir dešimtos vakaro jis eina snausti, o keliasi apie aštuntą ryto. Smagu, kad išmiega visą naktį.“

Asmeninio albumo nuotrauka
Asmeninio albumo nuotrauka

Atlikėja visada puikiai atrodo. Koncertinis vakaras ar kasdienis rytas, Monika kas kartą susitvarko plaukus, paryškina lūpas, o susisukusios į chalatą jos be sutuoktinio niekas nemato. Tačiau kuklinasi: „Nieko daugiau, nei kitos, dėl išvaizdos tikrai nedarau. Kartą per mėnesį nusidažau plaukus, susitvarkau rankų ir kojų nagus. Retsykiais apsilankau pas kosmetologę. Reikėtų dažniau, bet nėra kada... Pastebėjau, kad po skrydžių lėktuvu, dabar kaip tik su šeima ilsėjomės Kanaruose, išsausėja oda, jai trūksta drėgmės. Reikia daugiau dėmesio skirti sau. “

Asmeninio albumo nuotrauka
Asmeninio albumo nuotrauka

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai