Monika Šedžiuvienė išsklaidė abejones: taip, fotosesijoje kartu tikrai pozavo Andrius Šedžius

Monika ir Andrius Šedžiai / Valdo Aglinsko/ VAphotography nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-17 16:19
Kai nėštukė Monika Šedžiuvienė parodė gerbėjams kadrą iš laukimą atspindinčios fotosesijos, kurioje pozavo su Andriumi Šedžiumi, internete tučtuojau užvirė diskusija: ar tikrai nuotraukoje – Andrius? Toks raumeningas, sulysęs, pasikeitęs... Juolab, kad pozuojančio vyriškio veido kadre nematyti. Tačiau M.Šedžiuvienė netruko įrodyti paviešindama ir dar vien nuotrauką: taip, ten tikrai Andrius.

Internautų diskusija, ar tikrai šeimyninėje fotosesijoje M.Šedžiuvienė pozavo su A.Šedžiumi, kilo Žmonės.lt publikavus naujausią pagausėjimo laukiančios šeimynos nuotrauką.

Joje M.Šedžiuvienė pozuoja apnuoginusi nėštukės pilvuką, besibučiuojanti su atletiško sudėjimo vyru. 

Dalis internautų nepatikėjo: ar tikrai nuotraukoje – tas pats A.Šedžius? Juk toks pasikeitęs – sulysęs, sutvirtėjęs, raumeningas... O ir šukuosena kaži kokia kitokia gerbėjams pasirodė. Atsirado net tokių, kurie M.Šedžiuvienę suskubo įtarti: pozavo su kitu, o ne su savo vyru. 

Tačiau tokia komentarų lavina M.Šedžiuvienę tik prajuokino: ji akimirksniu įrodė, kad fotosesijoje dalyvavo su savo, o ne svetimu vyru – taip, ten tikrai A.Šedžius. 

„Aš, matyt, tikrai išprotėjau... Bet nu, kad visiems ramiau būtų... Įmetu daaar vien nuotrauką... Tikiuosi, klausimų nebeliks niekam. Ačiū už dėmesį! Andriuk, aš tave myliu!!! Abu viską atlaikysim!!!“ – parodžiusi dar vieną nuotrauką rašė M.Šedžiuvienė.

O vėliau dar pakomentavo: „Andriau Šedžiau, meile mano! Tu esi šaunuolis! Mano akimis – Tobulas! Stengiesi dėl savęs, dėl mūsų. Visi tie komentarai tai tik didžiulis įvertinimas. Tavo kiekvieno ryto darbo rezultatai – akivaizdūs! Žmonių pavydas ir stebėjimasis tai tik įrodo!“

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai