Monika Šedžiuvienė įsivėlė į ginčą feisbuke: ar dera vyrui nešti moters rankinę?

Monika Šedžiuvienė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-16 17:07
Socialiniame tinkle pasirodžius nuotraukai, kaip vyriškis neša moters rankinę, užvirė diskusija. Į ją įsitraukė ir pirmagimio besilaukianti Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė.

Socialiniame tinkle M.Kvietkutė-Šedžiuvienė pabrėžė, kad nederėtų kritikuoti vyrų, nešančių moterų rankines. Juk nežinia, galbūt tuo metu moteris blogai jaučiasi arba yra nėščia. 

„Šiaip jau tokių nesąmoningų įrašų stengiuosi nekomentuoti, bet jūs ką, rimtai? Pradedant nuo to, kiek turi būti tuščiaviduris, kad einant gatve stengtumeisi kituose įžvelgti kažką juokingo ir būtinai tą užfiksuoti. Nes kaip kitaip. Diena neteks prasmės.

Būna, staiga suskausta nugarą ar pavargstu ilgiau pasivaikščiojus, tai mano vyras net nesudvejotų paimti iš manęs tos rankinės.

O visų antra, kas čia blogo? Juk nežinote, gal moteriai pasidarė bloga, gal ką skauda, kad tiesiog pavargo nešti rankinę ir vyras pasisiūlė pagelbėti, čia labai normalus dalykas.

Aš, pavyzdžiui, kaip besilaukianti moteris, kartais neapskaičiuoju savo jėgų, būna staiga nuskausta nugarą ar pilvą, pavargstu ilgiau pasivaikščiojus, tai mano vyras tikrai net nesudvejotų paimti iš manęs tos rankinės (kad ir kaip gal nesmagu jam tai būtų).

Juokiasi puodas, kad katilas juodas. Kiekviename galima atrasti kažką juokingo, bet pirmiausia reikėtų pažvelgti į save ir dar paskui pajungti smegenėles į darbą, juk nežinai situacijos. Ir taip aišku, kad vyras ne šiaip sau užsigeidė rankinės“, – rašė M.Kvietkutė-Šedžiuvienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kūdikio besilaukianti Monika Šedžiuvienė prabangios juvelyrikos parodoje domėjosi briliantais

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Panašu, kad šis jos pastebėjimas nuotraukos autoriui nepatiko.

„Monika, rimtai? Aš suprantu, kad besilaukiančiai panešt yra ok, bet visi kiti atvejai yra debilizmas. Tikiuosi šitas nusišnekėjimas – hormonų pasekmė, nes priešingu atveju tai nu wow“, – stebėjosi nuotraukos autorius. 

Į šį komentarą M.Šedžiuvienė atsikirsti nebegalėjo, nes nuotraukos autorius savo paskyroje ją užblokavo.

O kokia jūsų nuomonė apie vyrą, nešantį greta einančios moters rankinę? 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai