Monika Šedžiuvienė įkūnijo Džordaną Butkutę: „Baisiausia buvo nusidažyti plaukus“

Monika Šedžiuvienė / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-10 11:16
Jau spalį prasidės trečiasis BTV šou „Muzikinė kaukė“ sezonas. Kartu su kitais atlikėjais iššūkį metė ir žinomo verslininko Andriaus Šedžiaus žmona, atlikėja Monika Šedžiuvienė.

Dėl projekto „Muzikinė kaukė“ Monika ryžosi dideliems pokyčiams. Atlikėjai reikėjo ne tik pakeisti balso tembrą, bet ir šviesius plaukus nusidažyti tamsiai.

Grupės „Pop ladies“ narė, sužinojusi, jog reikės įkūnyti Lietuvos muzikos karalienę Džordaną Butkutę, šiek tiek suabejojo savo jėgomis.

„Kai burtai lėmė, jog pirmoji mano įkūnyta žvaigždė turi būti Lietuvos scenos karalienė Džordana, išsigandau, jog bus labai sunku atkartoti jos balso tembrą. Na, o baisiausia buvo nusidažyti plaukus juodai“.

Įsijautusi į Džordanos vaidmenį ir atlikdama kūrinį „Man patinka“, Monika nustebino komisijos narius. Komisijos nariai tiesiog neteko žado išvydę jaunystės laikų Džordaną Butkutę.

Nors komisijai pasirodymas labai patiko, pati Monika nelinkusi daugžodžiauti. „Įkūnyti Džordaną Butkutę man labai patiko, tačiau, manau, yra dar kur tobulėti. Tikiuosi, kuo toliau, tuo bus geriau“.

„Muzikinės kaukės“ gerbėjai Džordanos pasirodymą išvysti galės jau spalio mėnesį per BTV.

BTV „Muzikinė kaukė“ kuriama pagal garsaus formatų kūrėjo „Endemol“ formatą „Your Face Sounds Familiar“.  Laidą ves Algis Ramanauskas, o dalyvius vertins komisija, kuriai vadovaus režisierius Vytenis Pauliukaitis.

BTV nuotr.
BTV nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama