Monika Šedžiuvienė dažnai lepinasi masažu: „Neturiu celiulito, bet bandau užbėgti įvykiams už akių“

Monika Šedžiuvienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-18 19:15
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje tailandietiškų masažų centras „ReflexPoint“ šventė metų gimtadienį. Šventėje apsilankė ir pramogų pasaulio atstovai, salone pasimėgavę masažo malonumais. Tailandietišku masažu čia domėjosi ir kartu su drauge į šventę atskubėjusi Monika Šedžiuvienė.

Masažo salono gimtadienio šventė ketvirtadienį sudomino būrį garsių žmonių. Čia atskubėjo netrukus gimdysianti Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, aktorė Ineta Stasiulytė, atlikėja Milita Daikerytė, „orų mergaitė“ Karolina Liukaitytė, dainininkai Vladas Kovaliovas ir Indrė Launikonytė bei daugelis kitų.

Masažu pasilepinti panoro ir Monika Šedžiuvienė, į renginį atėjusi kartu su drauge Greta. 

Žmonės.lt M.Šedžiuvienė pasakojo pastaruoju metu daug laiko leidžianti masažo salonuose. „Pastaruoju metu labai dažnai lankausi masažo salone – man atlieka tam tikras procedūras, taigi bent kartą per savaitę būtinai ten užeinu. Be to, per mėnesį po kartą stengiuosi pasimėgauti atpalaiduojančiu masažu“, – vardijo ji.

Kadangi masažas jai – didelis malonumas, tai ir išbandžiusi jų yra visokiausių. „Esu išbandžiusi daug masažų variantų – ir klasikinį, ir atpalaiduojantį, ir įvairesnes procedūras. Pavyzdžiui, odos dailinimą“, – pasakoja.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Būtent dabar ji ir rūpinasi, kad oda būtų daili: „Nesakau, kad turiu celiulitą ar didelių problemų, bet bandau užbėgti įvykiams už akių. Juk viskas tik į gerą – stangrina odą.“

Ar mano masažo poveikį? „Dar tik neseniai pradėjau. Man rekomendavo, sakė, kad labai gerai, veiksminga. Pati mėgstu eksperimentuoti su savimi, prisižiūriu – štai ir sportuoju...“ – šypsosi M.Šedžiuvienė. 

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai