Monika Šedžiuvienė apie vyro gerbėjas: „Jos jam siunčia žinutes, skambinėja, rašo laiškus“

Monika Šedžiuvienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-03 12:51
„Ar iš tiesų žlunga santuoka grįsta meile? O vyro ir moters santykiais dažniau statomi ant tikro sandorio pamatų – tu man pinigus, aš tau jaunystę, tu man statusą – aš tau grožį ir malonumą...“, – jau šį ketvirtadienio vakarą pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ klaus vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.
LNK nuotr.
LNK nuotr.

Atnaujintoje studijoje kalbės merginų grupės „Sirenos“ lyderė Renata Klimaitytė. „Su vyru, kuris nesiperša, aš negyvenčiau“, – laidoje teigs ji.

„Tokios santuokos, kai gerokai jaunesnė mergaičiukė teka už į tėvus tinkančio dėdės – tėra verslo sandėris“,– aiškins gydytoja kardiologė, buvusi Seimo nario žmona Nijolė Matulienė. Prieš kelerius metus moteris, neapsikentusi vyro neištikimybės, parašė viešą laišką žurnalistams, ir papasakojo apie vyro neištikimybę po daugiau nei 30 metų trukusios santuokos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rūta Mikelkevičiūtė laukiasi atžalos: „Tai pati didžiausia gyvenimo laimė“

„Naudos siekiančioms merginoms jokios normos – negalioja. Nors mano vyras vedęs, jos vis vien jam siunčia žinutes, skambinėja, rašo laiškus, rodo dėmesį renginiuose“, – pasakos verslininko Andriaus Šedžiaus žmona Monika Šedžiuvienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Andriaus ir Monikos Šedžių skyrybų teisme kol kas nebus: pora atsiėmė dokumentus

Saulius Siparis garsus aktorius, neseniai išsiskyręs su antrąja žmona bus itin atviras. „Turėti tik vieną moterį gyvenime ir įsipareigoti  – nenatūralu, tai ėjimas prieš gamtą. Ir aš negaliu būti ištikimas vienai moteriai“, – teigs aktorius.

Tuo tarpu profesorius Balys Dainys tikins, kad vieną po kitos keisdami moteris vyrai daro didžiausią klaidą, ir rizikuoja nesulaukę nė 40-ies tapti impotentais bei susirgti vėžiu.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai