Monika Šedžiuvienė – apie situaciją, kai vyro patarimas nebūtinas, bet malonus

Monika Šedžiuvienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Visuomet pasitempusi, itin moterišką stilių mėgstanti Monika Šedžiuvienė (25) už tai dėkinga mamai. „Paauglystėje norėjosi „pankuoti“, tačiau mama visuomet sudrausmindavo, patardavo geriau vilktis suknelę“, – sakė verslininko Andriaus Šedžiaus žmona.

Spintos turinio atžvilgiu M. Šedžiuvienė atviravo esanti „skūpoka“. Impulsyviai apdarų moteris neperka, pabodusių neišmeta. Senus drabužius ji kruopščiai saugo, nes galbūt prireiks.

Trečiadienio vakarą apsilankiusi GUESS naujausios kolekcijos pristatyme dainininkė sakė turinti šios firmos keletą daiktelių, tačiau tikino, kad juos įsigijo tikrai ne dėl garsaus ženklo.

Monika Šedžiuvienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Užsuku į parduotuvę, apžvelgiu prekių asortimentą ir, jei niekas už akių nekliūva, iškart išeinu. Prekybos centruose neužtrunku visos dienos, kartais net valandos ten nepraleidžiu. Daug laiko įsigyti kažką naujo man nereikia. Impulsyviai drabužių neperku, turiu žinoti, ko noriu ir ko man reikia“, – sakė į naujos drabužių kolekcijos pristatymą atvykusi moteris.

Apsipirkinėjimas internetu – ne Monikai. Ten ji skaito tik naujienas, nes būtų gaila švaistyti valandų valandas.

Monika Šedžiuvienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tiesa, Moniką įkvepia žmonės, atsikratantys nereikalingų daiktų ir internete juo perparduodantys, tačiau kartą pabandžiusi ji nuleido rankas.

„Neturiu tam kantrybės, o ir įtempta dienotvarkė kliudo. Dabar nenešiojamus drabužius dovanoju mamai, jei jie jai patinka“, – sakė ji.

Apie vyrų ir moterų skonio skirtumus Monika kalbėjo su šypsena: „Parduotuvėje, paklausus Andriaus nuomonės, jis visuomet parodys suknelę, kuri man mažiausiai patinka. Tad išklausau jį, bet vis tiek išsirenku drabužį, kurio noriu aš. Namie turiu keletą jo dovanotų drabužių".

Moniką mama visuomet mokė išlaikyti išvaizdoje švelnaus mergaitiškumo prieskonį.

„Žinoma, kad norėjosi plėšytų džinsų, kartais – apsisupti didžiule skara, tačiau mama mokė būti moteriška. Iš jos išmokau, kad net jei norisi eksperimento – reikia bent plaukus susitvarkyti ir lūpas pasidažyti“, – juokėsi ir po gimdymo dailias formas išlaikiusi atlikėja.

Trečiadienio vakarą į renginį M. Šedžiuvienę atlydėjo kolegė Oksana Pikul-Jasaitienė. Draugės laiką leido besimėgaudamos vaišėmis, stebėdamos drabužių kolekcijos pristatymą ir linksmai aptarinėdamos naujus modelius. Juk su bičiule daug smagiau kalbėti apie moteriškus dalykus!

Daugiau akimirkų iš renginio Žmonės.lt fotogalerijoje.

Trečiadienį pramogų pasaulio atstovai skubėjo į GUESS madų šou (69 nuotr.)
+63
Skaitykite daugiau