Monika Šedžiuvienė apie istoriją su Vilija Matačiūnaite: „Buvau įsižeidusi“

Monika Šedžiuvienė (dešinėje) ir Vilija Matačiūnaitė / Luko Kodžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ragana virtusi Vilija Matačiūnaitė „Muzikiniame iššūkyje“ uždainuos su naivią blondinę įkūnysiančia Monika Šedžiuviene. Merginos dainą „Miškų dukra“ atliks raganų puotoje.

V.Matačiūnaitės pasirodymuose BTV šou niekada netrūksta kūrybiškumo ir netikėtų sprendimų. Panašu, kad taip nutiks ir šį kartą.

M. Šedžiuvienė laidoje atskleis, kad buvo realybės šou „Kelias į žvaigždes“ gerbėja, o Vilija buvo viena favoričių.

„Buvo toks vienas įvykis, aišku Vilijai nepatinka, kai aš tą įvykį jai primenu, – juokdamasi pasakos Monika. – Kadangi aš buvau jos gerbėja, teko bėgti ir prašyti jos autografo, bet buvo minia žmonių, tai ji mums pasakė, kad eitume į šoną. Po tų žodžių aš buvau lengvai įsižeidusi“.

Tačiau Monikai Vilijos autografą pavyko gauti. Lapą su parašu garsi moteris vis dar laiko namuose.

Pati V. Matačiūnaitė, nors ir nepamena M. Šedžiuvienės istorijos, džiaugiasi nauja scenos partnere ir ruošiasi įspūdingam šeštadienio pasirodymui.

„Monika visą laiką yra priimama, kaip tik graži moteris ir tiek, nieko daugiau nedaro. Todėl aš noriu ją subjauroti. Tokį turiu tikslą, aš jos atsiklausiau, ji neprieštarauja“, – juoksis Vilija.

„Aš, jeigu nepastebėjote, visiems dalyviams leidžiu mane minkyti kaip molį, kaip jiems patogiau. Ką man pasako daryti, tą ir darau“, – pripažins Monika.

Komisijos narys Giedrius Drukteinis pagirs Viliją už tinkamai pasirinktą personažą ir nepriekaištingą vaidmens atlikimą.

Šį kartą ant scenos, be M. Šedžiuvienės ir V. Matačiūnaitės, lips šios poros: Linas Lapėnas ir Deividas Norvilas-Deivis, Baiba Skurstene-Serdiukė ir Jokūbas Bareikis, Giedrius Leškevičius ir Eimutis Kvoščiauskas, Tadas Juodsnukis ir Neringa Nekrašiūtė, Audrius Janonis ir Rūta Žibaitytė, Simona Nainė ir Ieva Juozapaitytė.

„Muzikinis iššūkis“ – šį šeštadienio vakarą per BTV.

Monika Šedžiuvienė ir Vilija Matačiūnaitė - filmavimo akimirkos (4 nuotr.)

Skaitykite daugiau