Monika Šedžiuvienė apie Andrių Šedžių: „Tokių metų gauti tokį vyrą – svajonė“

Andrius ir Monika Šedžiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-10 14:26
Prieš savaitę Lietuvą apskriejo žinia – Monika ir Andrius Šedžiai skiriasi. Pikti liežuviai apie netobulus šeimos santykius pradėjo kalbėti tada, kai Monika persikėlė gyventi viena į Vilnių, tačiau tuomet tiek Monika, tiek ir Andrius neigė bet kokias kalbas apie skyrybas bei sakė, kad jų santuoka – tobula.

Likus vos kelioms dienoms iki žinios apie tai, kad Šedžiai kreipėsi į teismą dėl skyrybų, LNK laidos „KK2 Vasara“ žurnalistai kalbėjo su pačia Monika Šedžiuviene, kuri džiaugsmingai pasakojo apie santuoką bei dabartinį jos gyvenimą.

Laidoje gražuolė džiaugsis, kad rado tokį vyrą kaip Andrius bei sakys, kad tai tarsi svajonės išsipildymas.

„Geras vyras. Tokių metų tokį vyrą gauti – svajonė. Ir nieko nesigailiu. Reikia gailėtis to, ko nepadarei, o gailėtis ką padarei būtų mažų mažiausiai kvaila“, – kalbės M.Šedžiuevienė.

Žurnalistams Andriaus žmona pripažins, kad jai nebuvo lengva, kuomet ji dar būdama dvyliktokė pirmą kartą viešumoje pasirodė su būsimu vyru. Anot moters, tokio didelio visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio ji tikrai nesitikėjo.

„Tuo metu net nebuvo kada galvoti, kaip tu atrodai. Visuomet galvodavau ir neduodavo ramybės mintys, kaip čia dabar bus, kaip visi sužinos. Buvo labai baisu“, – laidoje „KK2 Vasara“ kalbės Monika.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Tačiau moteris tikėjosi, kad po vestuvių viskas aprims, liežuvautojams ir išskirtinių kadrų medžiotojams ji nebebus įdomi, bet Monika klydo. 

„Daug kas sakydavo, kad Andrius toks ir toks, tu nebūk su juo, nes aš žinau, aš mačiau, aš girdėjau ir visą kitą. Kiti sakydavo, kad aš jauna, tokia ir anokia. Buvo daug įžeidinėjimų“, – kalbės gražuolė.

Monika būdama ponia Šedžiuviene turėjo laikytis ir tam tikrų taisyklių. Mergina turėjo eiti apsipirkti tik į prabangiausias parduotuves, nes pamatę Moniką pigesnėje drabužių parduotuvėje gerbėjams kyla begalės klausimų.

„Neduok Dieve nusipirkti iš pigesnės drabužių parduotuvės kokį nors drabužėlį, visi iškart sakys, kaip tu čia gali, juk tu milijonieriaus žmona!”, – žurnalistams atviraus M.Šedžiuvienė.

Visą interviu su Monika Šedžiuviene žiūrėkite šį sekmadienį, 20 val., laidoje „KK2 Vasara“ per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai