Monika Šalčiūtė apie santykius su Ugniumi Kiguoliu: „Kol kas mes tyrinėjamės“

Ugnius Kiguolis ir Monika Šalčiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-30 19:39
Jau kurį laiką spėliojama, ar drauge viešai vakarėliuose pasirodantys fotomodelis ir šokėja Monika Šalčiūtė bei milijonierius Ugnius Kiguolis nėra nauja pramogų pasaulio pora.

Po lapkričio pabaigoje Vilniuje vykusio Selo koncerto dūzgių jiedu buvo pastebėti meiliai besišnekučiuojantys, nevengė fizinio kontakto. Tačiau tuomet nei Monika, nei Ugnius apie savo santykius neatviravo.

Antradienio vakarą vykusioje išskirtinėje filmo „Nepatyręs“ premjeroje Monika atvėrė širdį. Kartu su drauge romantinės komedijos pasižiūrėti atvykusi mergina užsiminė ir apie jausmus žinomam verslininkui.

Paklausta, ar tarp jos ir Ugniaus įsižiebė romantiški jausmai, Monika sakė: „Mes tiesiog susitikinėjame. Jis šiandien dirba“, – tarsi bandydama pateisinti tai, kad į kino premjerą atvyko ne su juo, sakė Monika.

Tarp jų esantis 14 metų amžiaus skirtumas jiems netrukdo bendrauti. „Kai bendrauju su savo amžiaus vaikinais, man nelabai įdomu. Tačiau vyresni – įdomūs“, – sakė Monika.

Jiedu savęs nauja pora kol kas nedrįsta vadinti. „Dar ne. Kol kas mes tyrinėjamės, žinot, kaip būna...“ – sakė ji.

Monika užsiminė, kad finansinė Ugniaus padėtis jos nedomina. Eidama į vakarėlius restorane ar baruose už save ji visuomet moka pati. „Kartais leidžiu ir jam. Skaičiau, kad pagal etiketą kartais reikia leisti vyrui apmokėti sąskaitą. Tam, kad jis jaustųsi gerai. Tačiau man patinka būti savarankiškai“, – mintis dėstė Monika.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama