Monika Račiūnaitė tapo Sardinijos plaukų stilisto Roberto Coppolecchios modeliu

Antonio Zucca, Monika Račiūnaitė-Pogrebnojė ir Roberto Coppolecchia / Dominykos Gucevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-12 09:27
Plaukų stilistas Roberto Coppolecchia, šaltą rudens savaitę, svečiavosi Lietuvos sostinėje. „Buvau apstulbęs, kiek Vilniaus gatvėje madingų žmonių. Plaukų šukuosenos – dažymai, kirpimai – pagal naujausias tendencijas. Tiesa, tenka pripažinti, jog moterys šioje srityje pirmauja“, – šypsosi Roberto.

Plaukų stilistas iš Italijos Sardinijos salos į Lietuvą atvyksta jau antrą kartą. Pirmą kartą svečiavosi pavasarį, dabar nusprendė pamatyti rudenėjančią gamtą. Draugišką priėmimą suorganizavęs „Sardinijos draugų asociacijos“ prezidentas Antonio Zucca grožio salone svečius nustebino pasitikęs su tradiciškais rūbais pasipuošusia moterimi iš Sardinijos. Šios asociacijos prezidentas jau metus organizuoja renginius Lietuvoje, kad nutiestų tiltą tarp Lietuvos ir Sardinijos.

Dominykos Gucevičiūtės nuotr.
Dominykos Gucevičiūtės nuotr.
Dominykos Gucevičiūtės nuotr.
Dominykos Gucevičiūtės nuotr.

R.Coppolecchia dalijosi savo patirtimi su grožio salono specialistais ir žinomais žmonėmis – drabužių dizaineriu Aleksandru Pogrebnojumi ir modeliu Monika Račiūnaite, mados tendencijų prognozuotoja-analitike Marija Palaikyte ir kitais. 

Visi susirinkę dalyviai domisi Italijos kultūra. Grožio salono rinkodaros direktorius jau prieš dešimt metų pakeitė pavadinimą su itališku kreipiniu į klientus „TiAmo“ (Myliu tave) norėdamas parodyti kokie svarbūs jų klientai. 

Kaip ir įprasta Italijoje, grožio salono tinklas yra jų šeimos verslas. Pabūti modeliais išdrįso Aleksandras su žmona Monika. Popietės dalyviai negalėjo atsigrožėti naujuoju Monikos įvaizdžiu – ji tapo tikra „femme fatale“. 

Dominykos Gucevičiūtės nuotr.
Dominykos Gucevičiūtės nuotr.

„Geras plaukų stilistas turi matyti, kas žmogui tinka pagal veido bruožus ir asmenybę. Nebijokite eksperimentuoti ir atraskite savo unikalų stilių“, – pataria Roberto. Dalyviai šnekučiavosi apie italų ir sardų kultūrą su svečiais iš Italijos, aptarinėjo naujausias mados tendencijas, mėgavosi tipiškais produktais ir vynu iš saulėtosios salos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai