Monika Račiūnaitė tapo vizažiste: „Piešimas ant kūno lyg meditacija“

Monikos Račiūnaitės makiažo modeliu tapo ir Monika Dirsytė (kairėje) / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Laura Apanavičiūtė
Publikuota: 2016-06-06 14:04
Kai kurios merginos neįsivaizduoja savo dienos be makiažo. Kitos – tik eidamos į kokį vakarėlį pasiryškina lūpas ar akis. Štai modelis Monika Račiūnaitė, kaip pati sako, beveik nesidažo, tačiau nusprendė išmokti daugiau makiažo subtilybių – baigė dviejų mėnesių specialius kursus.

„Mintis gimė netikėtai. Beveik 10 metų sukuosi mados, įvaizdžio, stiliaus pasaulyje. Šalia mano namų vyko kursai, aš juos vis praeidavau pro šalį, tai kažkaip toptelėjo mintis, kodėl gi neįsisavinus pagrindinių makiažo subtilybių ir man. Man labai patinka piešti, o piešimas ant kūno man išvis kaip meditacija“, – Žmonės.lt sakė M.Račiūnaitė.

Monika tvirtina, kad kiekviena moteris turi save prisižiūrėti: „Manau, kad apie makiažą, kaip ir apie apsirengimo stilių, moteris turi nusimanyti. O ir šiaip, padažau moterį – ji jaučiasi gerai, tada ir aš jaučiuosi gerai, tai abiem toks pozityvas.“

O ir mokytis Monikai nereikėjo daug – ji jau kurį laiką dažydavo drauges ir save. „Aš anksčiau darydavau makiažą draugėms, jei būdavo kokie renginiai – ir sau pasidarydavau. Žinių niekada nebus per daug, – juokiasi Monika. – Man patinka, mane tai žavi, ir aš nusprendžiau gyvenime veikti tai, kas man yra prie širdies. O stilius, makiažas, grožis – man labai patinka, tai yra kūryba, kurioje vis tiek reikia žinoti pagrindinius principus.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tad dabar jau M.Račiūnaitė gali nepriekaištingai paruošti nuotaką, fotosesijos modelį ar tiesiog gražiai padažyti kasdieniu makiažu. „Mokiausi ir vestuvinius, proginius, vakarinius, dieninius – įvairiausius makiažus. Man labai patiko ir nebuvo visai sunku – nueidavau, atsipalaiduodavau, sužinodavau kažką naujo, pritaikydavau sau“, – sakė Monika.

Tai ar galima bus ateiti pasidaryti makiažo? „Turiu idėjų, dar nenoriu prisigirti, bet ateityje dar užsiimsiu makiažu“, – slapukavo M.Račiūnaitė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pati Monika tikina, kad beveik nesidažo. „Šiaip aš esu labiau už natūralų grožį. Jeigu išeinu kokia nors proga, tai pasidarau makiažą, bet nesu išprotėjusi, kiekvieną rytą nesidažau. Makiažo principas vis tiek yra paslėpti žmogaus trūkumus ir pabrėžti privalumus. Tai naudojuosi saikingai. Iki parduotuvės visiškai nepasidažiusi galiu laisvai nueiti, dažnai taip darau“, – juokavo Monika.

Todėl ir makiažo priemonių pas Moniką rankinėje nerasime: „Nebent jei einu į vakarėlį, tai būtinai pasiimu lūpdažį.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai