Monika Račiūnaitė pateikė Aleksandrui Pogrebnojui narkotikų testo rezultatus

Monika Račiūnaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-24 14:05
Aleksandrui Pogrebnojui (48) viešai apkaltinus žmoną Moniką Račiūnaitę (27) neištikimybe ir galima priklausomybe nuo narkotikų, Monika antradienį apsilankė Vilniaus priklausomybės ligų centre. Taip ji siekė įrodyti, kad kaltinimai dėl narkotikų vartojimo yra melagingi.

Monika Žmonės.lt sakė, kad antradienį susitiko su Aleksandru ir kartu nuvyko atlikti tyrimų.

„Šiandien buvau Vilniaus priklausomybės ligų centre ir pasitikrinau dėl narkotinių medžiagų vartojimo. Kaip matote, rezultatai nuotraukoje. Kadangi nieko bendro su narkotikais neturėjau ir neturėsiu, buvo visai įdomi patirtis tokioje įstaigoje“, – sakė M.Račiūnaitė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau narkotikų testas, kurį pasidarė M.Račiūnaitė neįtikino A.Pogrebnojaus. Pasak jo, tai – tik trijų pastarųjų dienų rezultatas, neatspindintis kelių pastarųjų savaičių ar mėnesių.

Dėl ko aš turiu atsiprašyti? Aš ieškojau priežasties, kodėl taip atsitiko.

Dizaineris įsitikinęs, kad norint tikslaus rezultato, reikia darytis tikslius testus, kurie parodo, ką žmogus vartojo prieš mėnesį.

„Čia reikia daryti oficialius testus, o ne tuos, kuriuos galima vaistinėje nusipirkti, – Žmonės.lt sakė A.Pogrebnojus, tačiau prisipažino: – Šio rezultato man dabar užtenka. Aš šiek tiek nusiraminau.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Anksčiau žadėjęs atsiprašyti Monikos, jei testo rezultatai bus neigiami, A.Pogrebnojus sako dabar nematantis prasmės to daryti.

„Dėl ko aš turiu atsiprašyti? Aš ieškojau priežasties, kodėl taip atsitiko. Dabar galvoju, gal ta priežastis nėra narkotikai? Gal ji manęs tiesiog nekenčia?“ – svarstė dizaineris.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aleksandras Pogrebnojus atvirai: meilė neišblėso, bet geriausia išeitis – skyrybos

Antradienį Žmonės.lt paklausta, ar dar mato bendrą ateitį su Aleksandru, Monika Račiūnaitė sakė, kad šiuo metu tokių minčių neturi ir planuoja išsikraustyti į kitą butą.

„Čia Aleksandrui reikia pagalbos. Jam reikia susitvarkyti su savimi, visų pirma. Nenoriu apie jį kalbėti. Turi praeiti kažkiek laiko, kad mes galėtume pasikalbėti su juo normaliai. Šią akimirką bendros ateities su juo nematau. Jis turi susiimti.“

Audringos dienos

Neištikimybe ir galima priklausomybe nuo narkotikų M.Račiūnaitę dizaineris A.Pogrebnojus viešai apkaltino vėlyvą sekmadienio vakarą. Žmonės.lt tada menininkas sakė ketinąs išsiskirti.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pati M.Račiūnaitė, bendraudama su Žmonės.lt, A.Pogrebnojaus kaltinimus dėl priklausomybės paneigė ir tikino esanti pasiruošusi atlikti reikiamus tyrimus, kurie įrodys jos tiesą.

Maža to, Monika pareiškė, kad 2012 metais bažnyčioje įvykusi jos santuoka su dizaineriu nėra oficialiai įteisinta, taigi ir skyrybos nereikalingos.

A.Pogrebnojus su tokia M.Račiūnaitės pozicija nesutinka. Sako, susituokę jiedu tikrai, ir dar pirmadienį sakė esą pasiryžęs kreiptis į teismą dėl skyrybų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai