Monika Pundziūtė pavasarį pasitinka akustiniame ture: į pasirodymą Vilniuje bilietai jau išparduoti

Monika Pundziūtė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-09 11:55
Muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A. geriausios metų atlikėjo statulėlę laimėjusi dainininkė Monika Pundziūtė-Monique pavasarį pasitinka Akustinių koncertų turu. Pirmą kartą debiutinio albumo „Sun & Moon“ akustinė versija skambės septyniuose Lietuvos miestuose. Kovo 16 d. turas pradedamas Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Dar likus savaitei iki koncerto sostinėje, gerbėjai bilietus jau iššlavė.

Į turą Monique leidžiasi su muzikantais, klavišininku ir kompozitoriumi Kasparu Meginiu ir gitaristu bei dainų kūrėju Juozu Martin. Klausytojams koncertuose atlikėja pristatys gerai žinomų albumo „Sun & Moon“ kūrinių „Dviese“, „Man nebaisu“, „Palauk dar“, „Nenoriu grįžt namo“ bei kitų akustines interpretacijas.

„Gerbėjai nuolat klausdavo, kada atvyksime koncertuoti į jų miestą. Labai džiaugiuosi, kad šį pavasarį turiu progą leistis po Lietuvą, kur su akustine albumo „Sun & Moon“ programa aplankysime septynis miestus – sales, kuriose dar neteko būti, pamatysime klausytojų akis, kuriose dar nebuvome uždegę džiaugsmo savo muzika“, – su nekantrumu pavasario pasirodymų laukia atlikėja.

Nuo pirmosios solinės Monique dainos „Man nebaisu“ pristatymo praėjo vos daugiau kaip metai, o dainininkės rankose ne tik dvigubas solinis albumas, bet ir geriausios atlikėjos įvertinimas. Ruošdamasi šiam turui, Monique gerbėjams pristatė ir naują akustinę šio kūrinio versiją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai