Monika Pundziūtė-Monique: „Neužsisėdžiu vietoje galvodama, kokia aš nuostabi“

Monika Pundziūtė-Monique
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-23 11:56
Vos per porą metų ilgą kelią nuo TV projekto nugalėtojos iki Lietuvos Metų atlikėjos titulo nuėjusi dainininkė Monika PUNDZIŪTĖ-MONIQUE (20) nelėtina tempo. Netrukus pasirodys antrasis jos albumas, kurį įprasmins grandioziniai koncertai. „Neužsisėdžiu vietoje galvodama, kokia aš nuostabi: žinau, kad viso to nebūtų, jei ne kantrus darbas, gera komanda ir nuoširdus mano noras“, – ryžtu spinduliuoja Monika.

Nieko nuostabaus, nes jos gyvenimo kredo – visada eiti pirmyn, keistis, neužmigti ant laurų. „Tik keistas dalykas – kuo žinomesnė tampu, tuo labiau mažėja kvietimų į pasimatymus... Gal vaikinai manęs bijo?“ – svarsto mergina, bet dėl to nė kiek neišgyvena.

Paklausta apie žvaigždžių ligą, Monika išduoda, kad būta momentų, kai jautė, kad ši jau pareina. „Bet tai – kaip peršalimas: pajunti, kad ateina, ir užbėgi už akių. Žvaigždžių ligą atpažįstu iš staiga apnikusių minčių: „Ak, kaip čia MAN taip galėjo nutikti? Kaip žmogus MAN tai galėjo pasakyti?..“ Ir tada susigriebiu: ei, palauk palauk... O kas TU tokia? Svarbu laiku save suvaldyti.“

Monika neslepia turinti trūkumų. Pavyzdžiui, labai nemėgsta būti viena – geriausiai jaučiasi ten, kur pilna žmonių. Dar vienas trūkumas – nėra patenkinta savo kūnu, dėl to jaučia didelį nepasitikėjimą savimi. Todėl sumanė projektą: „Instagram“ tinklo sekėjams pasakos apie savo kelionę į sveiką ir tvirtą kūną. O kelionės pabaigoje 21-ojo gimtadienio proga žada pasidovanoti fotosesiją be drabužių. Fotosesija būsianti skoninga, be erotinių elementų: joje tiesiog matysis sveikas, tvirtas, gražus kūnas, kuriuo ji galės didžiuotis. „Juk seksuali moteris – pasitikinti savimi, spinduliuojanti moteriškumu, pripažįstanti trūkumus ir tobulinanti save“, – neabejoja Monika.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 21

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai