Monika Marija: „Su tėvais vaikiną supažindinau labai greitai“

Monika Marija ir Vladislavas Volkovas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-27 13:14
„Lietuvos balso“ nugalėtoja Monika Marija (19) neslepia – jos didžiulę laimę pastebi ne tik artimiausi draugai. Su šokėju Vladislavu Volkovu (18) jie susipažino muzikinio projekto metu. Pora jau spėjo susipažinti su vienas kito šeimomis, o vasarą planuoja kelionę į užsienį.

Pirmasis Monikos ir Vladislavo susitikimas įvyko „Lietuvos balse“. Tik vėliau jaunuoliai, neabejingi scenai, nusprendė, kad laikas pirmam pasimatymui.

„Susitikimas įvyko Kaune. Labai žemiškas ir paprastas pirmasis tikras pasimatymas. Kadangi su Vladislavu mėgstame skaniai pavalgyti, tai nuėjome pavakarieniauti, po to ilgai vaikščiojome miesto gatvėmis“, – apie pirmas draugystės akimirkas kalba Monika Marija.

Ji pati sako, kad tai ne vienintelė jos rimta draugystė su vaikinu, tačiau su Vladislavu viskas ypatinga, nes jie kartu ne tik gyvenime, bet ir scenoje.

„Kol kas jokių darbinių nesutarimų tarp mūsų nekyla, gal bus vėliau, bet dabar... Esame panašaus, ramaus charakterio. Jei kuriam kyla kokių pretenzijų – pasikalbame“, – apie jųdviejų su Vladislavu santykius atvirauja Monika.

Merginos tėvai su nauju draugu supažindinti buvo vos po savaitės. Kaip sako Monika, viskas įvyko natūraliai ir Vladislavas jos tėvams patiko.

„Su tėvais vaikiną supažindinau labai greitai, po savaitės. Iš visų ankstesnių patirčių aš daug pasimokiau, todėl dabar artimieji manimi pasitiki. Jokių pamokymų nesulaukiau. Jie sako, kad atrodau ypatingai laiminga“, – šypteli.

Vladislavas Monikos Marijos būti jo mergina oficialiai neprašė: „Apsiėjome be visokios pompastikos, tai įvyko natūraliai ir žmogiškai. Dabar planuojame ateitį, laukia koncertai, o vasarą, kadangi abu tiesiog dieviname keliones, gal kažkur išvažiuosime.“

Perry Como ringing in my head ???? ???? #magicmoments @ana_asius

A post shared by Monika Marija Paulauskaitė (@monikamarija_paul) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai