Monika Marija šiandien „Eurovizijoje“ pasikliaus mamos patarimu

Monika Marija Vilniaus knygų mugėje/Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-23 13:57
Šeštadienį viena iš „Eurovizijos“ atrankos dalyvių, favorite laikoma Monika Marija Knygų mugėje susitiko su savo gerbėjais, pristatė jiems debiutinį albumą bei nustebo susirinkusius, „prasidainavimui“ užtraukdama žymųjį kūrinį „Light On“ .

„Man albumo išleidimas – tai yra visiškas svajonės išsipildymas. Po „Light On“ istorijos, kurią tikriausiai jau ne vienas esate girdėję, aš supratau, kad kuo greičiau reikia viską padaryti, įgyvendinti savuosius troškimus.“ – savo pirmąją solinę kompaktinę plokštelę jautriai pristatė Monika.

Projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusi atlikėja neslėpė, kad blizgus jos įvaizdis viršelyje – tik viena atlikėjos pusė. „Ne visuomet aš būnu su spindinčiais auskarais ar vakariniu makiažu, todėl albumo viduje gerbėjai ras ir kitokią, kasdieniškąją Moniką atvaizduojančias nuotraukas. Džiugu, kad mane įamžino fotografas, galintis užfiksuoti ne tik išvaizdą, bet ir sielą.“

Monika Marija Vilniaus knygų mugėje/Gretos Skaraitienės nuotr.
Monika Marija Vilniaus knygų mugėje/Gretos Skaraitienės nuotr.

Paprašyta išduoti savo mėgstamiausias albumo dainas, mergina stengėsi išlikti diplomatiška, bet nesusilaikė nepasidalijusi vienu gražiu prisiminimu:

„Yra viena daina, „Nebėgu nuo savęs“, apie ją sakau, kad tai yra daina numeris du. Prisimenu, kai dalyvavau muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“, ten atlikau dainą „Paukščiai“, tuomet mane palaikantys žiūrovai uždegė nenupasakojamą kiekį lempučių, tai buvo tiesiog magiška ir tai prisiminus mane iki šiol šildo ta energija, kurią tuo metu siuntė tiek daug žmonių, labai dėkojau ir dėkoju iki dabar už tokį palaikymą.“

Atlikėjos nuoširdumą gerbėjai palaikė šilčiausiomis ovacijomis. Monika ragino žmones, šiais laikais besiklausančius muzikos tik iš telefono, kartais nusipirkti ir kompaktinę plokštelę.

„Esu labai sentimentalus žmogus. Turėti kompaktą, kurį kažkas dar ir pasirašė – tiesiog puiku.“ – melomanams mirktelėjo nuo scenos dainininkė, taip ragindama juos ateiti prie stendo.

Šiais metais Knygų mugėje kompaktinė plokštelė – ne vienintelis dalykas, ant kurio Monika gali jums pasirašyti.

Atlikėja pristatė ir marškinėlius su savo herbu.

„Ir vaikams, ir moterims. Ateikite visi. Man labai patinka ant mano drabužių esantis herbas.“ – neslėpė dainininkė.


Monika Marija Vilniaus knygų mugėje/Gretos Skaraitienės nuotr.
Monika Marija Vilniaus knygų mugėje/Gretos Skaraitienės nuotr.

Atrodo keista, kad „Eurovizijos“ finalininkė ryte atvyko į mugę prieš pat savo didįjį pasirodymą, bet ji, kaip pati sakė, paprasčiausiai norėjo atsipalaiduoti.

„Repetavau daug, tai yra mano darbas, tačiau šiandien troškau nusiraminti, susikaupti ir pabūti su žmonėmis, kuriuos myliu.“ – teigė ji. Atlikėja pažadėjo, kad iškart po Knygų mugės ji skubės į repeticijų salę.

Išgirdusi klausimą apie jai skirtą baudą (kadangi turėjo dalyvauti su dviem dainomis, tačiau nusprendė to nedaryti ir dainą „Criminal“ „išbraukė“ iš galutinio finalo sąrašo), Monika sakė, kad baudą ji sumokės. Jos dydžio dainininkė teigė nežinanti, nes tai yra jos vadybininko atsakomybė. Sakė dabar besikoncentruojanti tik ties finalu.

Tiesa, jei galėtų kažką daryti kitaip, dabar ji jau nieko nekeistų.

Monika Marija Vilniaus knygų mugėje/Gretos Skaraitienės nuotr.
Monika Marija Vilniaus knygų mugėje/Gretos Skaraitienės nuotr.

Pagrindiniams savo konkurentui Jurijui Veklenko Monika perdavė šilčiausius linkėjimus ir netrukus išsakė visus argumentus, kodėl žmonės turėtų balsuoti už jos dainą.

„Jaučiu, kad daina „Light On“ yra ta daina, su kuria aš noriu stovėti finale.“ – sakė Monika. Dainininkė savo rimčiausiu konkurentu laiko Jurijų, tačiau atvirai sakė, kad įvertinusi šių metų dainų kontekstą – kol kas visos į „Euroviziją“ keliaujančios kitų šalių dainos jai pasirodė labiau pritaikytos šokiams, „klubinės“, o Monikos dainoje netrūksta ir lyriškumo.

„Todėl ir siūlau visiems balsuoti už „Light On“, nes ji tikrai išskirtinė. Bet...kai buvau maža, mano mama man davė patarimą, kad būčiau pasiruošusi viskam, bet nesitikėčiau nieko. Tais žodžiais aš vis dar vadovaujuosi.“

Jei laimės, atsispaudimų Monika Marija sakė tikrai nedarys, tačiau pergalės atveju atlikėja sakė tikrai nusipirksianti bilietą į Tel Avivą. 

Naujausi straipsniai