Monika Marija pristato studijinę dainos „The Truth“ versiją

Monika Marija Paulauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-22 12:35
Geriausio šalies balso titulas šių metų „Lietuvos balso“ finale bei netikėtas dalyvavimas „Eurovizijoje“ su Ericos Jennings daina „The Truth“ – būtent taip Monika Marija pradėjo naujuosius metus. Sėkmingai praėjusi du „Eurovizijos“ laidų etapus, galutinėje balsų lentelėje viena iš lyderių tapusi ir į pusfinalį patekusi atlikėja pagaliau pristato savąją „The Truth“ versiją.

Tris savaites Monika Marija ir jos komanda tobulino „The Truth“ kūrinį taip, kad jis išlaikytų tikrąjį skambesį, tačiau atspindėtų ir pačią atlikėją.

„Kiekvienas atlikėjas yra skirtingas, jis atlikdamas kūrinį įdeda dalį savęs, todėl natūralu, kad pasikeičia ir pati daina. Monika Marija yra emocionali, stiprų vokalą turinti dainininkė, todėl įrašinėdami stengėmės parodyti jos stipriąsias puses, kartu pernelyg nepabėgdami nuo pirminės idėjos“, – sako dainos aranžuotę tobulinęs kompozitorius Vytautas Bikus.

Kad naujoji kūrinio versija ne stipriai skirsis nuo tos, kurią pristatė pati Erica Jennings, patikina ir Monika Marija.

„Galutinė dainos versija ir panaši į pradinę, ir skirtinga – visi pagrindiniai dainos elementai išlikę, struktūra taip pat nesikeitė, tačiau keitėsi mažos detalės, kurios galutiniame paveiksle labai svarbios ir paverčia dainą savotiška, mana. Iš pat pradžių labai stengiausi, norėjau į dainą įdėti savęs, bet kuo daugiau klausiausi, kuo daugiau dirbau prie pasirodymo, tuo mažiau papildomų naujovių norėjosi. Tad dabartinis variantas, kurį išleidžiame, yra švarus, lengvas, bet taip pat ir artimas man bei mano stiliui“, – apie dainą sako Monika Marija, išduodanti, kad gražiausia kūrinio vieta – „gospelo“ dalis, kurioje atlikėja tarsi bendrauja su pritariačiomis vokalistėmis.

Jau kitą šeštadienį Monika Marija už savo dainą kovos tiesioginėje „Eurovizijos“ pusfinalio transliacijoje, kurioje dar kartą žada nustebinti nauju įvaizdžiu. Vis tik atlikėja sako, jog, turint omenyje, kad Lisabonoje vyksiančioje „Eurovizijoje“ savo dainos „pagražinti“ vizualizacijomis ir specialiaisiais efektais šiais metais nepavyks nei vienam dalyviui, savo pasirodyme šių triukų Monika Marija taip pat naudoti nežada.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai