Monika Marija prisipažino, kaip numetė nereikalingų kilogramų

Monika Marija Paulauskaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-14 14:21
Dainininkė Monika Marija Paulauskaitė šiandieną savo karjeros aukštumose: vos dvidešimties metų atlikėja aktyviai koncertuoja ir kuria. Tiesa, televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienė iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginyje, dainininkė prisipažino, kad kaip ir kiekviena moteris turi problemų. Viena tokių – svoris.

Kiekvieno #MoterųPasaulyje susitikimo metu specialiai renginio dalyvėms Indrė ruošia įdomius bei įkvepiančius pokalbius su vis kitomis žymiomis moterimis. Šį kartą pašnekove tapo Monika Marija. Kartu jos diskutavo apie populiarumo kainą, grožį ir visuomenės požiūrį į sėkmingas moteris.

Šiandien pamačius Moniką Mariją akivaizdu – mergina numetė tikrai ne vieną kilogramą. Anot pačios dainininkės, dabar ankstesnę save prisiminti net juokinga: „Aš kai pasižiūriu į savo ankstesnius filmuotus video, tai galvoju, o Dieve, kokia pampučka, kokia spurga”.

Televizijos laidų vedėjai I. Stonkuvienei interviu metu paklausus, koks tokios gražios figūros receptas, Monika Marija sakė, kad kol kas iki tobulumo dar toli. „Tikrai nenustojau valgyti. Jeigu galvojat, kad meluoju, tai taip nėra. Ėdu iki pat šiol siaubingai ir kaltinu vis save”, – prisipažino ji.

Pasak atlikėjos kol kas jos gyvenime pasikeitė tik viena – fizinis aktyvumas. „Iš tiesų, tai įsigijau naują šešką. Pradėjau su juo daugiau vaikščioti po lauką ir padėjau pastebėti, kad kuo daugiau vaikštai pėščias, kuo mažiau imi taksi, tuo daugiau pinigų sutaupai ir tuo lengviau į džinsus įlendi. Easy!” – juokėsi dainininkė.

Visą I. Stonkuvienės pokalbį su Monika Marija išvysti galite čia:

Naujausi straipsniai