Monika Marija parodė pasiruošimo „Eurovizijai“ užkulisius

Monika Marija Paulauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-03 13:44
Netikėtu dalyvavimu „Eurovizijoje“ su Erica Jennings jai patikėta daina „The Truth“ visus nustebinusi Monika Marija, likus kelioms valandoms iki „Eurovizijos“ atrankos laidos pradžios, pasidalino pasiruošimo pasirodymui akimirkomis.

Atlikėja neslepia, jog pasiruošti filmavimui ir „prisijaukinti“ visiškai naują dainą turėjo vos savaitę, tačiau jos išpildymu „Eurovizijos“ atrankų scenoje net neabejoja. Antradienį vykusiame antrankos laidos filmavime, neabejojo ir dainą įvertinusi komisija, pripažinusi, jog Monika Marija tikrai sugeba priversti šiurpti kiekvieno odą ir bendroje komisijos lentelėje skyrė atlikėjai vieną aukščiausių vietų.

Kartu su stipriu „Lietuvos Balso“ projekto prodiuserių užnugariu, vokalo trenere Rosita Čivilyte ir žinoma stiliste Milda Metlovaite, Monika Marija bando surasti geriausią ir didžiosios „Eurovizijos“ scenos vertą „The Truth“ dainos išpildymą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paskelbus apie Monikos Marijos dalyvavimą „Eurovizijoje“ su „The Truth“ daina, visi su nekantrumu laukė, kaip kūrinys nuskambės talentingos atlikėjos lūpomis. Šią savaitę Monika Mariją dainą pristatė LRT „Labas rytas, Lietuva“ laidoje, akustinę versiją atliko „Didžiojoje idėjų ir pokyčių konferencijoje“, o šį vakarą, televizijos žiūrovai turės galimybę išvysti pilną Monikos Marijos atliekamos dainos televizinį pasirodymą.

Monika Marija šią dainą nusprendė įtraukti ir į savo koncertinį turą po Lietuvą, į kurį kartu su Vilniaus Bigbendu ir Elitaz muzikos grupe leisis jau kovo mėnesį, tad jau visai netrukus šią dainą galėsime išgirsti atliekamą su POP muzikos orkestru.

Kartu su Monika Marija tiek šiame projekte, tiek „Lietuvos Balse“ dirbusi vokalo profesionalė Rosita Čivilytė neabejoja atlikėjos sėkme „Eurovizijoje“.

„Jos balsas sužadina pačias giliausias vidines emocijas, o muzika įgauna savo tikrąją priedermę. Nors Lietuvoje vis daugėja jaunų vokalistų, labai gerai valdančių savo vokalinę prigimtį, tačiau, mano manymu, nėra nei vieno, kurį galėčiau gretinti su Monikos vidine ramybe, išmintimi bei paprastumu. Protas, emocijos, kūrybiškumas taip muzikaliai dera joje, kad norisi šiais pojūčiais pasidalinti su pasauliu“,- apie Moniką Mariją atsiliepia vokalo profesionalė Rosita Čivilytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai