Monika Marija pakeitė įvaizdį: rožiniai plaukai – stiliaus eksperimentas

Monika Marija/LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-16 16:27
„Šis įvaizdis ir pačiai buvo labai netikėtas, bet man visą laiką patinka pabandyti kažką naujo. Taip pat mėgstu ir ryškias spalvas", – sako Monika Marija, trumpam pakeitusi savo šukuoseną.

„Šis  išvaizdos pokytis buvo pats didžiausias mano gyvenime“, – apie savo rožinę šukuoseną pasakoja „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto mokytoja.

Rožiniai plaukai – tik stiliaus eksperimentas, žavus perukas. Na, o tikrieji atlikėjos plaukai per karantiną pakeitė spalvą. Iš blondinės Monika vėl tapo brunete.

„Visi skundžiasi, kad į kirpyklas jau reikia eiti, kad nebegali žiūrėti į save. O man patinka.  Tiesą sakant, jau buvau pamiršusi, kokia tikroji mano plaukų spalva“, – juokiasi mergina.

Monika Marija/LNK nuotr.
Monika Marija/LNK nuotr.

Monika Marija jau penkias savaites sėdi namuose. Kadangi yra ne tik dainininkė, bet ir vizažistė, laiką leidžia darydama sau eksperimentinius makiažus.

„Mėgstu ryškius, netikėtus makiažus, kuriuos darant, reikia iš savęs išspausti kažką naujo. Ieškau vis naujų spalvų, naujų figūrų ir panašiai. Tokie makiažai man labiausiai ir patinka, o ne tie patys paprasčiausi, glamūriniai“, –  pasakoja karantine dienas smagiai leidžianti Monika Marija.

Daugiau apie Monikos Marijos karantiną – LNK televizijos laidoje KK2, šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val.

Naujausi straipsniai