Monika Marija ir D.Laukys patvirtino faktą apie įvykusias vestuves: pasidalijo nuotrauka

Monika Marija ir Dovydas Laukys / Asmeninio archyvo ir Manto Kubilinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja Monika Marija Paulauskaitė-Laukė (22) ir grupės „120“ narys, aktorius Dovydas Laukys (28) patvirtino faktą apie jų tuoktuves ir pasidalijo bendromis fotografijomis, kur poros pirštus puošia vestuviniai žiedai.

„Jeigu galvojate, kad pasidariusios tokius žiedus galėsit įlįsti į vyro seifą ar atrakinti telefoną, tai labai klystat (jau patikrinau). Būdama maža turėjau visas įmanomas svajones apie savo vestuves, kaip ir, tikriausiai, dauguma mergaičių.

Norėjau visko unikalaus ir kitokio – nuo vietos iki suknelės ir žiedų. Tiesa ta, kad jei randi savo žmogų, nebereikia nieko – nei jokia suknelės medžiaga, spalva, krištolinės taurės ar būrys žmonių su balandžiais nesuteiks daugiau prabangos, negu kainuoja mylintis žmogus šalia.

Vis dėlto, žiedai man atrodo graži tradicija, nes su savimi nešiojiesi ne šiaip papuošalą, o ir gražiausius prisiminimus jame. Gaila, kad mažai tėra kažko unikalaus šitam pasauly, o ypač papuošalų. Ir šituos žiedus mes ne patys sugalvojome. Vienintelis ir unikalus yra tik pats žmogus – ir jo piršto atspaudas. Na, ir dar mūsų juvelyras. Nes vienintelis žino visas mūsų paslaptis. Ačiū komandai, kad išpildė mūsų auksinę svajonę“, – socialiniame tinkle paviešinusi tuoktuvių žiedų nuotraukas rašė Monika Marija.

Primename, kad dar rugsėjo mėnesį Monikos Paulauskaitės ir Dovydo Laukio pavardės buvo įrašytos ketinančiųjų tuoktis sąraše ir pasiekė Vilniaus santuokų rūmus.

Nors vestuvės užfiksuotos nebuvo, po kurio laiko prie Monikos Marijos mergautinės pavardės atsirado ir antroji – vyro. Dabar atlikėja prisistato Monika Marija Paulauskaite-Lauke.

Tiesa, tiek Dovydui, tiek Marijai praėjęs ruduo buvo intensyvus – jie abu dalyvavo šou „Šok su žvaigžde“. 

Monika Marija su partneriu Justinu Mejeriu-Ustin iškrito ketvirtosios laidos metu, tuo tarpu Dovydas su partnere Melisa Valinovič pasiekė finalą ir užimė antrąją vietą.

Monika Marija Paulauskaitė ir Dovydas Laukys (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau