Monika Marija dalijasi nauja dainos „Žaidimas“ versija: „Neretai galvojame, kad viskas mūsų rankose“

Monika Marija ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-01 13:21
Į „Sapiens Music“ tęstinį muzikos projektą po beveik metų pertraukos sugrįžtanti atlikėja Monika Marija dalijasi autorinės dainos „Žaidimas“ akustine versija ir video klipu. Dainininkei puikiai pažįstamos nuolatinės paieškos kūrybinėje sferoje, gal dėl to ne viena jos premjera atsiduria po kokybės ženklu.

Iš labai arti į muzikantų pasaulį pro kameros objektyvą žvelgianti „Sapiens Music“ komanda drauge su Žmonės.lt šį kartą kviečia išgirsti ne tik stiprų Monikos Marijos vokalą, bet ir stebėti jos transformaciją išskirtiniame muzikos kanale.

Monikai Marijai nesvetimi ieškojimai. Po pertraukos pristatanti solinę dainą „Žaidimas“ dainininkė sako, kad ne visuomet drąsu savo pačios kūryba dalytis su publika.

Monika Marija / Pauliaus Butkaus nuotr.
Monika Marija / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Kad ir kaip norėčiau pasirodyti apsisprendusi, visados tvirtą nuomonę turinti asmenybė, būna, savimi suabejoju ir aš. Dažnai keletą kartų permąstau tam tikrus sprendimus. Neretai save kvestionuoju ir prieš kažką padarant, ir jau po įvykusio fakto. Kontroversiškų dienų mano gyvenime netrūksta – vieną rytą galiu atsibusti euforijoje, o štai kitą galvoti: „o Dieve, ką aš čia padariau?“. Stengiuosi tą laiką, kai jaučiuosi einanti teisinga linkme, pažaboti savo naudai“, – su šypsena sako Monika Marija.

Žodis „Žaidimas“ Monikai Marijai asmeniškai asocijuojasi su ironišku žvilgsniu į gyvenimą.

Monika Marija / Pauliaus Butkaus nuotr.
Monika Marija / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Neretai galvojame, kad štai, viskas mūsų rankose. Žaidžiame likimą, dėliojame ėjimus, tačiau pamažu suvokiame, jog kai kurių dalykų neįmanoma suvaldyti. Gyvenimas yra žaidimas, kur kartais reikia mokėti iš savęs pasijuokti, su pozityvu žvelgti į tam tikras situacijas. Ne visi ėjimai priklauso nuo mūsų.“

Atlikėja neretai vadovaujasi posakiu, jog tie žmonės, kurie abejoja, dažniausiai priima teisingus sprendimus.

„Nieko blogo gyvenime ieškoti bei abejoti tam, kad galiausiai tikslingai prieitum prie trokštamo rezultato.

Pavyzdžiui, prieš dainos „Žaidimas“ premjerą ramiai nemiegojau beveik dvi svaites. Su kitais draugais atlikėjais pabendraujame, pasijuokiame, kad viskas atrodo taip lengva, gi pažįstamas kiekvienas žingsnelis – nuo ko viskas prasideda, kaip studijoje realizuojasi idėjos. Ir vis tiek nutinka, jog kažkur užkliūni. Solinę dainą „Žaidimas“ aš išleidau po nemažos pertraukos, galbūt dėl to taip stengiausi precižiškai žiūrėti ne tik į kūrybinį, bet ir į išpildymo momentą.

Nusprendžiau savęs į laiko rėmus griežtai neįsprausti. Šį kartą dainos ir klipo realizacija pareikalavo kiek daugiau valandų, nei buvo planuota“, – atvirauja Monika.

Monika Marija / Pauliaus Butkaus nuotr.
Monika Marija / Pauliaus Butkaus nuotr.

Prie dainos „Žaidimas“ atlikėja dirbo drauge su savo vyru, aktoriumi bei režisieriumi Dovydu Laukiu. Ši patirtis į jų kasdienybę įnešė naujų potyrių.

„Bendra veikla padėjo mums įsivažiuoti į ritmą ir dabar sėdome prie kitų planų. Šią vasarą tai ne paskutinė mūsų premjera. Ruošiame albumą, bus gera pasidalinti rezultatais.“

Monika juokiasi, kad verslininkais su vyru jie tapti neplanuoja ir bet kokiu atveju pasisako prieš nenatūralumą, todėl visa, kas gimsta jų namuose – yra iš idėjos bei nuoširdaus užsidegimo.

Anot atlikėjos, Dovydas – labai reikli bei savarankiška asmenybė.

„Iš kitų jis reikalauja daug, to paties – iš savęs. Tai kartais verčia mus lengvai pasipykti, nepaisant to, tikiu, tai yra teisingas požiūris. Džiaugiuosi, kad kūrėme ir dirbome drauge, nes net sunkiausi projektai dažniausiai būna tokie, kurie pasiteisina. Garbė dirbti su Dovydu, nes jis – be galo stiprus kūrybine prasme, jam nestinga idėjų, nuolatos randa sprendimą“, – pasakoja Monika.

Su „Sapiens music“ komanda Monika Marija vėl susitiko beveik po metų laiko. Šiame projekte ji – ne naujokė. Akyliausi sekėjai tikriausiai įsiminė emocionalių spalvų pripildytą Monikos Marijos dainos „Pamelavau“ premjerą.

„Antrasis susitikimas buvo kiek kitoks – jaukiau jaučiausi prieš kamerą, kuri video klipo filmavimo metu iš labai arti šiame projekte žvelgia į atlikėjus. Tie, kuriems teko tai patirti, puikiai žino apie ką aš kalbu. Netipinėje aplinkoje išties reikia mokėti atsipalaiduoti ir išlaisvinti savo emocijas. Džiaugiuosi bei dėkoju Sauliaus Baradinsko komandai, kad pasitikėjo ir priėmė mano muziką antrą kartą.“

Naujausi straipsniai