Monika Marija apie koncertus: „Prisiminus kai kurias istorijas sunku sutramdyti juoką“

Monika Marija / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-27 12:26
„Lietuvos balso“ nugalėtoja Monika Marija jau įpusėjo turą po Lietuvą. Arenas ant kojų savo balsu pakelianti atlikėja jau kitą pirmadienį atvyks į Klaipėdos „Švyturio“ areną, kur surengs koncertą drauge su Leonu Somovu, Inga Jankauskaite ir penktojo „Lietuvos balso“ sezono dalyviais.

Monika Marija atvira – pasibaigus „Eurovizijos“ atrankoms ji turėjo šiek tiek laiko atsikvėpti nuo didžiulio tempo, tačiau noras vėl užlipti ant scenos buvo didesnis už bet kokį nuovargį.

„Tikrai turėjau daugiau laiko poilsiui. Tačiau po kelių dienų gavau iš mūsų būgnininko žinutę: „Tai kada mes vėl grosim? Noriu groti!“, ir supratau, kad jau pačiai užteko tų poros dienų ir vėl nekantrauju susitikti su savo muzikantais, klausytojais ir toliau dainuoti“, – entuziastingai sako Monika Marija.

Tris koncertus Lietuvoje surengusi atlikėja pasakoja, jog praleidžiant tiek laiko kartu, muzikantai tampa kaip viena šeima, o turo užkulisiai tokie spalvingi, kad prisiminus kai kurias istorijas sunku sutramdyti juoką.

„Kovo 8 dieną koncertas vyko Plungėje, tačiau visos kirpyklos tą dieną ten buvo užsakytos, tad pagalvojau, kad šukuoseną pasidarysiu pati. Tačiau nėra taip lengva suvelti tokio ilgio plaukus pačiai. Juokais paprašiau muzikantų pagalbos. O gavosi taip, kad jie ėmė ir padarė visą šukuoseną! Atsiskleidė netikėti vaikinų talentai!“ – juokiasi Monika Marija prisimindama, kaip du muzikantai tvarkė jos plaukus prieš pasirodymą, o, puikiai pavykus, jų pagalbos paprašė ir kitame koncerte Kėdainiuose.

Monika Marija išduoda, kad kuriozų netruko ne tik užkulisiuose, bet ir pačioje scenoje.

„Pamenu per pirmą koncertą Marijampolėje viskas praėjo tarsi gerai, koncertas jau ėjo į pabaigą, užlipu ant scenos paskutinei dainai „I will always love you“ ir tarsi periferiniu regėjimu matau, kad man po kojomis tamsi linija. Pagalvojau, kad tai tiesiog laidas. Labai klydau... Aš kaip tik stoviu su aukštakulniais, raudona ilga suknele, dainuoju jausmingą dainą ir jaučiu... kad su aukštakulniu jau įstrigau į skylę, kurią palaikiau laidu. Tai per dainos kulminacinę dalį aš tiek kovojau, bandydama tą koją ištraukti iš skylės... Nemeluojant buvau įstrigusi per visą dainą! Bijojau jau, ką reikės daryti dainai pasibaigus, negi teks muzikantų prašyti, kad ištrauktų mane“, – juokdamasi pasakoja Monika Marija, kurios kuriozinė situacija scenoje vis tik baigėsi laimingai, o publika šios kovos su grindimis dainos metu, pasak atlikėjos, turbūt nepastebėjo.

Monika Marija neabejoja, jog dabar – jos laikas. Atlikėja šiuo metu įrašinėja naują dainą, kurią pristatys jau netrukus, ir išduoda, kad jos muzikinis grafikas didžiuliu tempu pildosi net dvejiems metams į priekį. „Tikrai nežadame sustoti“, – džiugiai patikina Monika Marija.

Įspūdingas atlikėjos šventinis koncertas įvyks jau balandžio antrą dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ir tiesiogiai per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai