Monika Liu priblokšta: sulaukė laiško iš „The Voice UK“ rengėjų

Monika Liu / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-06 16:54
„PRISIPAŽINKIT – kas mane užregistravo į „The Voice UK“?!?!?“, – į savo draugus feisbuke pirmadienį juodamasi kreipėsi dainininkė Monika Liubinaitė (26), geriau žinoma Monikos Liu vardu, dieną prieš netikėtai sulaukusi laiško iš populiaraus muzikinio šou organizatorių.

„Atėjo vienas laiškas, tada – užpildyta registracija ir patvirtinimas, kad esu sėkmingai užregistruota. Net neįsivaizduoju, kas tai padarė. Tie, kuriuos įtarinėjau, įtikino, kad tikrai ne jie.

Žinau, kad registracija į šį projektą nėra paprasta – kažkas nepatingėjo ir skyrė tam laiko. Savaitgalį kaip tik turėjau tris koncertus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, kažkam turbūt labai patiko“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Monika Liu.

Monika Liu sulaukė laiško iš „The Voice UK“ rengėjų
Monika Liu sulaukė laiško iš „The Voice UK“ rengėjų

Dainininkė jau daug metų gyvena tarp Vilniaus ir Londono, kaip tik pirmadienio vakarą ji išskrido į Londoną, ir sakė pabandysianti bent išsiaiškinti, ar projekte gali dalyvauti ne Didžiosios Britanijos piliečiai.

„Ar dalyvausiu, jei pakvies? Dabar jau teks pasvarstyti. Regis, laikas vokalo pamokoms. Bet kokiu atveju – nuotykis geras“, – džiaugsmo vykusia staigmena neslepia Monika Liu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai