Monika Liu. Muzikoje ir meilėje renkasi sudėtingesnį kelią

Monika Liu
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-08 12:01
Jei iki šiol kas nors nepažinojo Monikos Liu (31), į ją atkreipė dėmesį muzikiniame televizijos šou „Lietuvos balsas“. „Aš juk nišinė dainininkė“, – paaiškina.

Po mokslų Niujorke ir darbo Londone Monika jau metus sėsliai gyvena Vilniuje. Ir čia jai patinka. Nors pranašumų yra daug, užsienyje, sako, gyventi nėra lengva – pavargo nuo finansinių rūpesčių. Kita vertus, nori pasimėgauti gyvenimu būdama laisva – keliauti ir kaupti patirtį užsienyje, megzti pažintis, tobulintis, bet grįžti į Vilnių.

Ji taip mėgsta kurti, kad, užuot pasimėgavusi diena Barselonoje, perka bilietą anksčiau skristi namo – greičiau prie instrumento. Dar veria karoliukus ir piešia. Be užsiėmimo negali nė akimirkos – mobiliajame turi šachmatų programėlę, o karoliukų pasiima net į skrydžius!         

Mylimas žmogus – tai laisvė? Toks žmogus buvo, kuris neribojo jos laisvės. Dabar santykių neliko. „Ilgai bėgau nuo aplinkos peršamo gyvenimo modelio, kad svarbu sukurti šeimą, pagimdyti vaikų, paimti būsto paskolą.“ Užsienyje Monikai todėl ir patiko, nes ten nejuto spaudimo elgtis pagal taisykles. Ten sutiko ir tokių, kurie sąmoningai pasirinko nekurti šeimos arba neturėti vaikų. „Ir pati šiandien šeimos neturiu, bet jaučiuosi turinti viską, ko man reikia.“

Turi namus, studiją, mėgstamą veiklą, nereikia ieškoti būdų, kaip uždirbti pinigų kitaip nei muzika, – vardija Monika. Dar gali keliauti, investuoti į muziką, ją įrašyti, kur nori, Niujorke susitikti su draugais. „Dešimtmetis nuo dvidešimties iki trisdešimties žmogui turi būti skirtas mokytis, tobulėti, gilintis, investuoti į save. Pasirinkau tokį kelią ir neprašoviau. Nors buvo sunku. Jei tektų pradėti iš naujo, dar godžiau iš gyvenimo viską imčiau.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Žurnalas „Žmonės" Nr.2

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - pokalbis su muzikinio projekto „X Faktorius" nugalėtoja Milda Martinkėnaite, pažintis su „Continental Automotive Lithuania" vadovu Shayanu Ali ir jo žmona Marija, prisiminsime Anapilin išėjusį aktorių Remigijų Sabulį ir sužinosime, ką Lietuvoje kelis mėnesius veikė JAV gimęs ir augęs Tomas Kudirka - Vinco Kudirkos giminaitis.

Naujausi straipsniai