Monika Liu – apie sunkiausią sprendimą „Lietuvos balse“: „Skambinau mamai ir klausiau, ką daryti“

Monika Liu / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-26 13:58
„Lietuvos balse“ prasideda paskutinis etapas iki didžiojo finalo – dvikovos. Jų metu į tolimesnį etapą patenka tik vienas vieno mokytojo komandos narys.

Pirmiesiems dėl galimybės būti finale teko susigrumti šešiems Donato Montvydo ir Monikos Liu komandos dalyviams. Jie stengėsi visiems pažįstamus kūrinius atlikti taip, kaip muzikos scenoje jie dar niekada neskambėjo, o priiminėdami sprendimus, kuris dalyvis iš dueto pasirodė geriau, Donatas ir Monika Liu ne kartą braukė ašaras.

Vieną sunkiausių sprendimų Monikai Liu teko priimti po unikalia vadinamos Vaidos ir talentingo kūrėjo bei atlikėjo Andžėjaus dvikovos.

„Kalbant apie Vaidos ir Andžėjaus kovą kūnu iškart pradeda eiti šiurpas. Kai išgirdau, kaip jie dainuoja, iškart pradėjo kauptis ašaros. Jie abu ypatingi dalyviai, labai skirtingi, ir abu labai unikalūs. Tai, kaip jie jaučia muziką, labai jaudina. Mano akimis, šiuolaikinė muzikos žvaigždė ir turi atrodyti taip, kaip jie. Jie yra tikri ir labai talentingi. Šis pasirodymas taps tokiu, kuris labai ilgam liks internete, o žmonės jį norės žiūrėti dar ir dar kartą“, − apie savo favoritų duetą sakė Monika Liu.

„Lietuvos balsas“. Vaidos ir Andžėjaus dvikova
„Lietuvos balsas“. Vaidos ir Andžėjaus dvikova

Tačiau kodėl du savo numylėtinius mokytoja nusprendė supriešinti vienoje dvikoje, kai po jo reikės pasirinkti tik vieną. Pati Monika Liu  pripažino, kad savo sprendimo nebesupranta. Dueto pasirodymas sugraudino ne tik ją, bet ir kitus šou mokytojus. O Monika pripažino, kad dėl šio sprendimo skambino net artimiausiam savo žmogui.

„Jūs abu esate mano šviesa ir prasmė, kodėl aš apskritai esu tokiame projekte. Kai pamačiau jų repeticiją, aš iškart pradėjau verkti. Vakare skambinau mamai ir klausiau, ką man daryt. Man trisdešimt dveji metai, bet aš vis tiek skambinu mamai paklausti, ką man daryti, mano širdis priklauso ir Andžėjui ir Vaidai vienodai.

„Lietuvos balso“ dalyvis Andžėjus
„Lietuvos balso“ dalyvis Andžėjus

Aš norėjau, kad mano mama kažkaip mane nuramintų, bet ji pakeltu tik klausė: „Kodėl tu nepagalvojai prieš darant, Monika, ką tu padarei...“ Man tai buvo labai netikėta. Dabar aš suprantu, kad kažkurio iš jūsų auka buvo tam kad šitas nuostabus duetas įvyktų“, − prieš padarydama sprendimą laidoje su ašaromis akyse kalbėjo Monika Liu.

Ypatingas, mokytojus sugraudinęs dueto pasirodymas ir sunkiausias Monikos Liu sprendimas laidoje, kurį iš dviejų didžiulių talentų siųsti į pusfinalį – jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK. Laidoje paaiškės pirmieji du aštuntojo sezono finalistai, atstovausiantys Monikos Liu ir Donato Montvydo komandas.

„Lietuvos balso“ dalyvė Vaida
„Lietuvos balso“ dalyvė Vaida

Naujausi straipsniai