Monika Linkytė vilniečiams dovanojo Lanos Del Rey dainas

Monika Linkytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-17 23:10
„Tribute to“ kultūra, kai vietos muzikantai perdainuoja pasaulyje žinomų muzikantų dainas, Lietuvoje neužleidžia pozicijų – dainininkė Monika Linkytė ketvirtadienio vakarą vilniečius pakvietė į barą „Kas Kas“ pasiklausyti jos atliekamų amerikietės Lanos Del Rey dainų.

Perdainuoti Lanos Del Rey dainas M.Linkytė ruošėsi kelis mėnesius – tam, kaip pati sako, atsidavė visa širdimi. Ketvirtadienį „Kas Kas“ lankytojų ir savo gerbėjų būriui dainininkė pristatė akustinę programą, jos metu atliko žinomiausius garsenybės kūrinius. 

„Paprastumas, profesionalumas, nepriekaištingas vokalinis skambesys ir fortepijono akomponacija – puikus derinys visiems mylintiems romantikams“, – apie naująją koncertinę programą sako M.Linkytė. Scenoje ji pasirodė kartu su gitaristu, būgnininku ir pianistu.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pati dainininkė neslepia dažnai besiklausanti Lanos Del Rey dainų, o jų skambesys merginą tiesiog užburia. „Draugai labai dažnai prašo manęs padainuoti Lanos Del Ray dainų. Man jos taip pat patinka, taip ir gimė idėja įkūnyti šią scenos deivę“, – sakė M.Linkytė. 

Koncerto metu baltomis gėlemis – taip pat kaip Lana Del Rey – galvą papuošusi M.Linkytė visą vakarą noriai ir šiltai bendravo su publika, dalinosi su gerbėjais savo emocijomis, mintimis, įspūdžiais.

„Padariau vieną nuodėmę – į šią programą įtraukiau vieną savo dainą “Besieliai„, kurią gavau dalyvaudama “Lietuvos balse„. Gavau ne kokius pinigus, o kūrinį, ir man tai daug reikšmingiau, nes turi išliekamąją vertę“, – sakė gerbėjams M.Linkytė. Šią dainą su atlikėja užtraukė, rodos, visi iki vieno.

Iš viso M.Linkytė atliko keliolika Lanos Del Rey dainų, koncertą skyrė į dvi dalis: idant pati atsikvėptų, o ir publika sukauptų jėgas dainuoti kartu toliau, Monika buvo paskelbusi trumputę pertrauką. Atrodo, kad niekas namo per ją nepabėgo – atlikėjos dainų šūsnis gerbėjų klausėsi iki pat koncerto pabaigos.

Lanos Del Rey dainas perdainuoti ji žada ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Žmonės.lt primena, kad pati amerikiečių dainininkė yra viešėjusi Lietuvoje – lyriškas ir romantiškas dainas ji Vilniuje traukė pernai birželį. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai