Monika Linkytė ryžosi lazerinei akių operacijai: „Ėjau į ją drebančia širdimi ir rankomis“

Monika Linkytė / Žmonės.lt ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-05-20 12:43
Monika Linkytė (23) pasekė savo buvusio „Eurovizijos“ konkurso partnerio Vaido Baumilos pavyzdžiu ir ryžosi lazerinei akių operacijai. Tiesa, Vaidui tokia operacija buvo atlikta pernai, prieš pat išvykstant į „Euroviziją“, o Monika nusprendė atsisveikinti su akiniais šią gegužę.

Abu atlikėjai savo akis patikėjo patyrusiam akių lazerinės chirurgijos specialistui – Algimantui Gutauskui.

„Nors mano akys buvo jau nusilpę iki beveik minus keturių dioptrijų, o akinius nešiojau nuo ketvirtos klasės, operacijos bijojau, nes esu bailė. Vis pagalvodavau, kad jau ne vienas draugas trumparegystę šalinančiai operacijai pasiryžo, bet pati ją atidėliojau ir atidėliojau“, – po akių patikros švytinčiomis mėlynomis akimis kalbėjo M.Linkytė ir džiaugėsi, kad po operacijos jos regėjimas – šimtaprocentinis.

Operacijos sėkme su ja kartu džiaugėsi ir A.Gutauskas. „Monikai atliekant operaciją, pjūvis buvo daromas femtosekindiniu lazeriu, o trumparegystė šlifuota – eksimeriniu lazeriu. Tam, kad ji puikiai matytų ir naktį, panaudojau asferinę programą“, – sakė A.Gutauskas.

Multiplex nuotr.
Multiplex nuotr.

„Bet operacijos labai bijojau. Ėjau į ją drebančia širdimi ir rankomis. Jau buvau pradėjusi galvoti, gal visai gerai man ir su tais akiniais, gal be reikalo aš jų panorau atsisakyti. O dabar jau galiu pasakyti, kad mano baimė buvo visiškai nepagrįsta. Prieš operaciją chirurgas A. Gutauskas mane nuramino. Jos metu nejaučiau jokio skausmo. Gal tik dieną ar dvi po operacijos jautėsi šioks toks akių jautrumas, tačiau jis greitai praėjo, rūkas išsisklaidė ir praregėjau pačiomis ryškiausiomis nuostabaus pavasario spalvomis“, – džiaugėsi Monika.

Multiplex nuotr.
Multiplex nuotr.

Pasakodama apie savo trumparegystės patirtį. Monika prisiminė, kad su akiniais buvo tiesiog suaugusi, nes negalėjo nešioti kontaktinių lęšių: „Mano akys labai jautrios, todėl lęšius naudodavau tik išimtinais atvejais arba, eidama į sceną. Bet net ir po trumpo laiko man imdavo perštėti akis, jos išdžiūdavo, reikėdavo dirbtinų ašarų ir tekdavo vėl užsidėti akinius“.

Prisimindama praėjusių metų „Eurovizijos“ pasirodymus Austrijoje, kurių metu scenoje naudojosi akių lęšiais, Monika prisipažino, kad jie labai ją nervino, nes, plieskiant į sceną galingiems prožektoriams, akys dar labiau išdžiūvo ir lęšiai vos neiškrito.

„Užtat šių metų „Eurovizijos“ koncertus mačiau kur kas ryškiau, nereikia jaudintis dėl lęšių, o akinius jau per savaitę pamiršau“, – švytėjo Monika.

Multiplex nuotr.
Multiplex nuotr.
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai