Monika Linkytė pirmąkart skrido balionu: dainos danguje, ekstremalus nusileidimas, degantys plaukai

Monika Linkytė / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-07-01 20:39
Dainininkė Monika Linkytė priėmė Žmonės.lt iššūkį – prisijungė prie vasaros projekto „Ekstremali pramoga su žvaigžde“ ir pirmąkart skrido balionu. Atlikėjos nuotykį nuo pradžių iki galo fiksavo Žmonės.lt žurnalistai, nusileidusi ant žemės Monika džiaugėsi vien puikiais įspūdžiais.

Nuotykiui pasiryžusi M.Linkytė kėlėsi anksti. Jau 6:30 val. ryto prie Vilniaus Baltojo tilto jos laukė „Oreivystės centro“ komanda su pilotu Giedriumi Leškevičiumi priešakyje. Dainininkė nekantravo, kada galės iš aukštai pamatyti bundantį, rytinį Vilnių.

Džiugiai sutikęs dainininkę G.Leškevičius netruko supažindinti su keliomis taisyklėmis ir pakvietė papramogauti. M.Linkytė drąsiai įšoko į krepšį ir šiam atsiplėšus nuo žemės pasipuošė plačia šypsena. 

Nors tokią pramogą M.Linkytė išbandė pirmąkart, Žmonės.lt ji tikino nei prieš, nei per skrydį visai nebijojusi. Ir nesvarbu, kad oro balionu ji pakilo į kelių šimtų metrų aukštį ir stovėjo prie pat alkūnes tesiekiančio krepšio krašto. „Man patinka taip pakyboti ore. Smagu šitaip pradėti rytą“, – šypsojosi ji. 

Miesto centre pakilusį oro balioną vėjas nunešė užmiesčio link. Visą valandą M.Linkytė klausėsi įdomių penktus metus oro balionus pilotuojančio G.Leškevičiaus pasakojimų ir iš viršaus grožėjosi sostinę supančia gamta. 

„Kai išskrendi, esi ore, visos mintys pasilieka apačioje. Tai geras būdas atsipalaiduoti“, – tikino ji. 

Savo džiaugsmu skubėjo pasidalinti su draugais ir artimaisiais: dar skrisdama išsiuntė jiems kelias oro balione užfiksuotas fotografijas, vaizdo įrašų. 

O kad ir pilotui G.Leškevčiui, ir pakeleiviams – turistams iš Airijos – būtų dar linksmiau, skrisdama danguje M.Linkytė dar ir padainavo: užtraukusi eurovizinę „This Time“ netruko įgyti naujų gerbėjų iš užsienio.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Skrydis oro balionu – antra ekstremali pramoga, kurią išbandė M.Linkytė. Antai besiruošdami Vienoje nuskambėjusiai „Eurovizijai“ ji ir Vaidas Baumila, prisirišę guma, Austrijoje šoko nuo beveik 100 metrų aukščio tilto. Filmuoti kadrai iš avantiūros sugulė euroviziniame „atviruke“ ir prieš dueto pasirodymą buvo parodyti milijonams televizijos žiūrovų.

Dar skrydžio metu M.Linkytė pasakojo nekantraujanti ryžtis ir trečiam išbandymui: „Planuoju šokti su parašiutu. Tikiuosi, kad planą įgyvendinti pavyks dar šią vasarą. Jau seniai noriu išbandyti šią pramogą... Pasakiau draugams, paaiškėjo, kad ne aš viena to noriu. Ėmėme mąstyti, kodėl gi negalėtume to pabandyti visi kartu? Juk kai yra kompanija galima greičiau susiorganizuoti – tada nebėra kur dingti!“ 

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Nors visos M.Linkytės išbandytos ir suplanuotos pramogos siejasi su aukščiu ir nesvarumo būsena, ekstremalius pojūčius mėgstanti dainininkė oro savo stichija nevadina: „Man patinka viskas, kur galiu pabūti su savo mintimis.“

Ir nors galėtų pasirodyti, kad skrydis oro balionu – anoks ekstremalumas, atlikėja juokavo, kad su ja rizikinga nuolat. „Manęs net nestebina, kad išdribom čia visi kaip kokie sumuštiniai. Bet nieko – nebuvo jokios baimės“, – po ekstremalaus nusileidimo pievoje Vėliučionyse, kai krepšys nuvirto šonu ir teko brautis pro čia gulėjusias medžių šakas, juokėsi M.Linkytė.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Ekstremalų dainininkės nuotykį vainikavo iš trijų etapų susidėjęs tradicinis krikštas: padegęs M.Linkytės plaukų sruogą G.Leškevičius ją užgesino šampanu, ant kaktos nykščiu padėjo iš žemės, kurioje nusileido, ir šampano šlakelio suplakto purvo antspaudą, galų gale simboliškai pliaukštelėjo per sėdynę. 

Namo į Vilnių M.Linkytė grįžo linksma, besišypsanti ir su pirmąjį skrydį žyminčiu sertifikatu rankoje – jai suteiktas grafaitės iš Vėliučionių titulas.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai