Monika Linkytė: „Londone yra žmonių, kuriuos galiu vadinti savo gyvenimo laime“

Rugpjūčio mėnesio žurnalas „Laimė“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-19 11:10
Rugpjūčio mėnesio žurnalo „Laimė“ viršelio veidas Monika Linkytė šią vasarą baigė muzikos kūrybos studijas Londone, o nuo pernai vasaros jai irgi nutiko gražių dalykų. Apie juos dainininkė pasakoja naujausiame „Laimės“ numeryje.

Dabar Monika atrodo kitokia: laisvesnė ir labiau pasitikinti savimi. Kokį kelią jai teko nueiti? Kokia išėjimo į pasaulines scenas kaina? Ką tenka paaukoti, kad pasiektum savo svajonę? O svarbiausia – ar tada jaučiasi tikrai laiminga?

„Aš tikiu, kad gyvenime galioja traukos principas: jei savyje turi daug nepasitikėjimo ir baimių, tai jų dar pritrauki. Taip, anksčiau neleidau sau suklysti. Daug kas pasikeitė tada, kai pradėjau savyje jaustis laisviau, pradėjau ieškoti, kas man prie širdies“, – sako viršelio herojė.

Kaip ir daugelis jos kartos atstovų, Monika nepabūgo susipažinti su savimi. „Mes nebijome keisti darbų, kurie nebedžiugina, mums nebeatrodo baisu keisti specialybę, šalį, gyvenimo būdą“, – pastebi M. Linkytė. Taigi Monika išvyko – pakeitė pirmiausia šalį.

„Pastarieji keleri metai Londone man yra savęs pažinimo metai, man tai svarbu. Manau, kad ateis laikas, kai svarbesni bus kiti dalykai, – svarsto 27-erių populiari dainininkė. – Patinka įsivaizduoti, kad žmogus yra tarsi upės tėkmė, jis juda, teka, nestovi vietoje. Aš ir noriu būti ta upė, noriu nuolat keistis.“

Herojė kol kas ketina skraidyti iš Londono į Vilnių kaip iki šiol. „Londone yra žmonių, kuriuos galiu vadinti savo gyvenimo laime“, – prisipažįsta.

Su kokiais iššūkiais jai teko susidurti Londone, Monika pasakoja kaip upė tekančiame interviu rugpjūčio mėnesio „Laimėje“.

Tiesa, o kaipgi širdies reikalai? Juk apie juos klausiama kiekviename interviu! Pasirodo, merginos Londone visai nesuka galvos, jei yra 27-erių ir neturi prie šono vaikino.

Be to, dar yra ir tinderis, kuriam šiame atostogų įkarščiu alsuojančiame numeryje skiriame nemažai dėmesio. (Arba pasimatymas už pinigus, apie kurį pasakoja Daumantas Mikučionis.) Tik todėl, kad žurnalo ir tinklaraščio „Proto aistros“ autorė Jolita Mikolaitienė atliko visą studiją apie šią programėlę ir ja besinaudojančius žmones: surinko tyrimus ir apklausas apie šią visuomenės akyse nerimtos reputacijos internetinių pažinčių vietą, pažiūrėjo filmą „Mūsų pirmosios atostogos“ (dar nematėte? Būtinai pažiūrėkite, net jeigu nesinaudojate tinderiu!) ir aprašė viską, kaip yra. Tiesiai šviesiai. Su dviem laimingai (t. y. vestuvėmis) pasibaigusiomis tikromis istorijomis.

Jei mieliau leidžiate atostogas vieni arba jau turite mylimąjį, jums pravers vasaros knygų ir filmų gidas. Jame žurnalo bendraautoriai dalijasi savo atradimais. O jei atostogas dar tik planuojate, pasižvalgykite „Laimės“ puslapiuose po Meksiką – garantuojame, nustebsite ir atrasite kažką naujo. Ir nepamirškite saulės akinių – prieš tai perskaitę apie juos naujausioje „Laimėje“. Laimingos ir saulėtos vasaros! 

Laimė Nr. 7

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Laimė Nr. 7, Author: Žurnalas LAIMĖ, Name: Laimė Nr.

Šis tekstas publikuotas žurnale „Laimė“. Laimės kelių – daugybė. Žurnalas „Laimė“ kviečia kartu leistis į kelionę jos ieškant. Kiekvieną mėnesį – nauja „Laimė“. O kad ji lydėtų visus metus, pasinaudokite puikiu prenumeratos pasiūlymu. Prenumeruoti visada pigiau nei pirkti! Be to, „Laimė“ pati ateis į jūsų namus.

Naujausi straipsniai