Monika Linkytė koncertuos Vilniaus gėjų klube

Monika Linkytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lietuvos atstovė, kuri kartu su Vaidu Baumila dalyvaus gegužę Vienoje vyksiančiame "Eurovizijos" konkurse, jau šį penktadienį ketina pasirodyti sostinės gėjų klube „Soho“.

Tai jau ne pirmas dainininkės Monikos Linkytės pasirodymas Vilniaus gėjų klube, tačiau šį kartą jis žada būti neeilinis. Kovo 13 dieną „Soho“ scenoje, kartu su kitais žinomais Lietuvos atlikėjais Donatu Montvydu, „Pinup Girls” merginomis, grupe „Rollikai”, scenos rože tituluojama Birute Dambrauskaite ir kitais, dainininkė Monika Linkytė ketina sveikinti „Soho“ klubą su aštuntuoju gimtadieniu.

Ne paslaptis, kad „Euroviziją“ ypač mėgsta gėjai ir lesbietės. Triumfas, populiarumas ir dėmesys – tai pasaka, kuri atrodo artima visiems. Per visas dvi savaites, kai šalis alsuoja „Eurovizijos“ karštine, LGBT asmenims organizuojami skirtingi renginiai naktiniuose klubuose, viešose vietose ne tik „Eurovizijos“ mieste, tačiau visuomet turi atgarsį ir Vilniuje.    

Į Vieną gegužės 12-ąją išvyksiantis duetas ketina filmuoti „eurovizinės“ dainos klipą. Kadangi dainos tekste yra eilutė apie bučinį, Monika ir Vaidas kviečia gerbėjus nufilmuoti savo bučinius (iki dešimties sekundžių) ir atsiųsti. Dešimt geriausių bučinių bus panaudoti vaizdo klipe. Ar jame išvysime ir LGBT bučinių – priklausys nuo pačių gerbėjų iniciatyvos.

Balandžio viduryje duetas vyks į Amsterdamą, kur vyks mažoji „Eurovizija“ – tradicinis konkurso dalyvių koncertas, kuriuo dainininkai iš anksto prisistato gerbėjams. Balandį bus išleistas ir „eurovizinės“ dainos „This Time“ singlas – elektroniniu būdu ir kompaktinėje plokštelėje. Kūrinys joje skambės prancūzų, vokiečių ir anglų kalbomis. Kas žino, galbūt šiemet pavyks parsivežti laurus ir į savo šalį?

Monika Linkytė ir Vaidas Baumila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau