Monika Linkytė įteikė trigubą dovaną gerbėjams

Monika Linkytė / Naglio Bieranco nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-20 14:52
Praėjusių metų pabaigoje cinamoniniais koncertais gerbėjus lepinusi Monika Linkytė stebina toliau ir pristato naujausią savo dainą „O Tu?“ bei specialiai jai sukurtą vaizdo klipą. Bet tai dar ne visos dainininkės paruoštos staigmenos.

„Dainos „O Tu?“ pasakojama istorija turėtų būti artima daugeliui. Tai daina apie meilę, kuri, deja, baigėsi. Nors kažkur giliai širdy vis dar kirba mintis, o gal verta pamėginti iš naujo? Nieks nežino, kur šitas jausmas nuneš. Mane jis nunešė prie pianino, kur atsisėdau ir sudėjau į dainą viską, ką jaučiu, – apie naują kūrinį pasakoja Monika. – Tikiuosi, jog daina primins visiems, kas galbūt jaučiasi panašiai, kad jie tokie ne vieni. Galbūt privers susimąstyti santykiuose be ateities esančius žmones priimti sunkius, bet reikalingus sprendimus. O galbūt kažką įkvėps neprarasti vilties ir viską pamėginti iš naujo.“

Specialiai naujajai dainai „O Tu?“ sukurtas vaizdo klipas įdomus tuo, kad šiuo metu visame pasaulyje itin madinga animacija iliustruojamas gyvo dainos atlikimo vaizdas. Dainos nuotaiką ir žodžius puikiai reflektuojantį klipą kūrybinė komanda vadina „rankų darbo“ vienetiniu kūriniu, susidedančiu iš daugiau nei 300 sluoksnių ir trijų skirtingų animacijos rūšių – 2D pakadrinės animacijos, judančios grafikos ir rotoskopinės animacijos – derinio.

„Animacija klipuose šiandien ypač populiari visame pasaulyje. Mes pasirinkome variantą, kurio Lietuvoje dar niekas nedarė, ir rezultatas man labai patinka!“ – džiaugiasi Monika, gyvai dainą „O Tu?“ pristatysianti šeštadienį Vilniaus knygų mugėje vyksiančio koncerto metu.

Naujausias kūrinys „O Tu?“ yra viena iš netrukus pasirodysiančio mini albumo „Old Love“ dainų. Monika Linkytė seniai svajojo pačios parašytas ir skirtingomis formomis pasirodžiusias dainas sudėti į vieną materialų vienetą – taip gimė naujasis albumas.

„Kuriant mane labiausiai žavi tai, jog gali pasiimti istoriją iš savo gyvenimo ir ją koreguoti, spalvinti tokiom spalvom, kokiom galbūt būtum norėjusi, jog būtų viskas nusipiešę. Kartais gali įdėti daugiau dramos, o kartais nieko nekeisti, – atvirauja Monika. – Visas šio albumo dainas rašiau pati, tad man jos ypač brangios.“

Studijos Londone ir pažintys su pasaulinės scenos muzikos profesionalais Monikai atvėrė naujus kelius, tad „Old Love“ yra tarsi šio muzikinio etapo apibendrinimas ir gražus užbaigimas. Naujajį albumą su dainininkės parašu bus galima įsigyti Vilniaus knygų mugės Muzikos salėje, nuo kovo pradžios – „Caffeine“ kavinėse ir Monikos Linkytės koncertų metu visoje Lietuvoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai