Monika Linkytė išduoda mielą paslaptį: jaudulys dėl to tik stipresnis

Modelis - Monika Linkytė, makiažas – Olesia Žuravliova. / Vytauto Budrevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-23 15:20
Dainininkė Monika Linkytė (25) jau kitą savaitę Vilniaus Botanikos sode surengs savo solinį koncertą. Londone studijuojanti mergina paskutiniojo gimtadienio proga įsigijo mielą muzikos instrumentą ukulėlę. Susidraugavusi su ja daininininkė nepaleido iš rankų ir štai – pristato naują dainos „Leisk man pasiklyst“ versiją.

„Seniai norėjau muzikos instrumento. Besirinkdama klioviausi draugų patarimais. Jie pasakojo, kad pradėjus mokytis groti gitara dažnai stygos nuspaudžia pirštus. Pasirinkau mielesnį ir paprastesnį variantą. Beje, ukulėlės skambesys labai gražus...“– anksčiau Žmonės.lt pasakojo atlikėja.

BIMM” (British and Irish Modern Music Institute) studijuojanti Monika Linkytė su muzika sieja visą savo gyvenimą. Ir nors atrodo, kad po tiek metų ant scenos turėtu žengti tvirtai ir pasitikinčiai, bet nuoširdi ir kartais vaikiškai drovi atlikėja prispažįsta – nerimas išlieka.

„Atskleisiu paslaptį: koncerto Botanikos sode metu birželio 29 d. pirmą kartą viešai atliksiu dainą su ukulele. Jaudinuosi!“ – sako Monika ir siūlo pasiklausyti jos naujausio darbo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai