Monika Linkytė ir styginių kvintetas liekantiems namuose pristato nemokamą koncertą

Monikos Linkytės ir styginių kvinteto koncertas/ Ryčio Šeškaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pasaulį sukausčius pandemijai kiekvienas ieškome būdų kaip išlikti ramiems. Žinoma atlikėja Monika Linkytė prisipažįsta, kad šiuo laikotarpiu ne visada pavyksta apsupti save vien pozityviomis mintimis. Tačiau muzika padeda jai nurimti, todėl norėdama tuo pasidalinti ir su kitais, M. Linkytė kviečia į virtualų koncertą.

Elegantiška atlikėjos ir styginių kvinteto programa atlikta Pažaislio vienuolyne, Kongresų rūmuose, šį vakarą – skambės jūsų namuose. Monika dovanoja nemokamą bilietą į pasirodymą, kuriame gerbėjus sužavėję atlikėjos autoriniai kūriniai, tarp kurių „Po dangum“, „Krentu žemyn”, „Skęstu”, „Padovanojau“. Gyvo garso pasirodymas nuo šiandien nemokamai prieinamas Youtube kanale ir kitose muzikinėse platformose.

                                   

Monikos Linkytės ir styginių kvinteto koncertas/ Ryčio Šeškaičio nuotr.
Monikos Linkytės ir styginių kvinteto koncertas/ Ryčio Šeškaičio nuotr.

„Manau, jog nuostabu yra tai, kad į šį koncertą kiekvienas turi galimybę sugrįžti, klausytis jo naktimis ar ankstyvais rytais, su šeima ar vienumoje. Galima jį sustabdyti, atsukti, o gal klausyti tą vieną mylimiausią savo dainą. Girdėti žmonių aplodismentus, prisijungti dainuoti kartu visa širdimi ir pilna gerkle“, – gera nuotaikos dalinasi atlikėja.

„Noriu palinkėti tiek sau, tiek visiems nurimti, būti sveikiems, saugoti save, išlikti sąmoningais ir, be abejo, pasinaudoti šiuo laiku grįžtant prie tikrųjų vertybių bei pažinties su savimi. Manau, jog muzika puikiai padeda visiems šiems mano linkėjimams,“ – į virtualų koncertą kviečią M. Linkytė.  

Skaitykite daugiau