Monika Linkytė ir „London Community Gospel Choir“ choras turą užbaigė triumfu

Monikos Linkytės repeticijų ir koncerto akimirkos / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-25 13:39
Ketvirtadienį dainininkė Monika Linkytė ir „London Community Gospel Choir“ triufuodami užbaigė turą „Savo pasaulį kurti“, kurio paskutinis anšlaginis koncertas sudrebino Kauno filharmoniją. Lietuvoje retai skambanti aukšto lygio gospelo muzika pavergė koncerto svečių širdis, kurie negalėjo nustygti vietoje ir koncerto klausėsi šokdami.

„Spėju, kad tokios galingos balsų, jausmų ir muzikos audros filharmonija seniai nėra mačiusi“, – gera nuotaika po koncerto tryško Monika. „Aš pati mėgavausi kiekviena sekunde, kartu su visais trimis chorais muzikai atsidavėme iš širdies gelmių. Taip ir gimsta ryšys su klausytoju, kuris netveria savyje ir įsilieja į gyvos, jautrios, tikros muzikos sukuriamą stebuklą“.

Monikos Linkytės repeticijų ir koncerto akimirkos / Organizatorių nuotr.
Monikos Linkytės repeticijų ir koncerto akimirkos / Organizatorių nuotr.

Vieną mėgstamiausių atlikėjos dainų „Oh Happy Day“ su Monika atliko įspūdinga choristų ir muzikantų kompanija – scenoje vienu metu buvo beveik 50 asmenų. Kartu su dainininke M. Linkyte ir „London Community Gospel Choir“ nariais savo energija dalinosi KTU akademinis choras „Jaunystė“ bei Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos estradinė grupė „Dangi & Dangiukai“, vadovaujami kauniečių ypač mylimos meno vadovės ir dirigentės Danguolės Beinarytės.

„Vis dar sunku patikėti, kad prieš metus net svajone negalėjau pavadinti šio turo, o vakar jį užbaigėme tokiu neįtikėtinu koncertu, pripildžiusiu mus visus kažkokia kosmine energija, kai muzika skamba iš širdies į širdį ir norisi, kad tai niekada nesibaigtų“, – po savaitės koncertų maratono įspūdžiais dalijasi M. Linkytė.

Beveik savaitę Lietuvoje svečiavęsi „London Community Gospel Choir“ choristai spėjo ne tik savo balsais nustebinti koncertų lankytojus, bet ir kartu su Monika aplankyti gražiausias Kauno bei Vilniaus vietas. Finalinį turo vakarą Monika choristams pateikė malonią staigmeną ir pavaišino tradiciniu lietuvišku desertu – šakočiu. Abejingų šiam skanėstui nebuvo.

Monikos Linkytės repeticijų ir koncerto akimirkos / Organizatorių nuotr.
Monikos Linkytės repeticijų ir koncerto akimirkos / Organizatorių nuotr.

Atsikvėpusi po koncertų turo Monika jau laukiama Londone. Pasaulinės muzikos mekoje ji tęs savo studijas „BIMM“ universitete derindama su darbais įrašų studijoje. Artimiausiuose planuose – bendri įrašai su talentinguoju Amy Winehouse muzikos prodiuseriu Femi Temowo. Antrasis dainininkės albumas turėtų nauju skambesiu ir dainomis gerbėjus nustebinti dar šiemet.

Be to, dainininkę bus galima išgirsti jau visai netrukus – Monika Linkytė pradės garsaus britų atlikėjo Tom Odell koncertą, kuris Kongresų rūmuose Vilniuje vyks jau pirmadienį (sausio 28 d.).

„Tom Odell yra vienas iš tų atlikėjų, dėl kurių aš stojau į savo universitetą, nes jis irgi čia mokėsi“, – sako Monika Linkytė. „Nors universitete susitikti nepavyko, susitiksime ant scenos. Labai mėgstu šio atlikėjo muziką, todėl žinoti tai, kad pasirinko būtent mane, yra ypatingai gera“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai