Monika Linkytė gerbėjams ruošia siurprizą

Monika Linkytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-01 11:29
Monika Linkytė – mergina, kuri savo talentu jau pavergė ne vieną mūsų šalies klausytoją ir toliau skinasi kelią į visų žmonių širdis, bei pelno simpatijas. „Lietuvos balso“ finalininkė mažais žingsneliais kopia į vis didesnio populiarumo viršunę, tačiau net neketina sustoti pusiaukelėje.

Pasiteiravus, ką naujo ir įdomaus jaunoji atlikėja ruošia visiems savo gerbėjams, Monika su didelia ugnele pasakoja, kad visai netrukus pamatysime ją įsikūnijusią į Laną Del Ray.

„Tai bus pirmoji mano ruošiama akustinė programa, kuri, tikiu, „pakutens“ visų klausytojų širdis. Paprastumas, profesionalumas, nepriekaištingas vokalinis skambesys ir fortepijono akomponacija – puikus derinys visiems mylintiems romantikams“, – užsisvajojusi kalba Monika.

Visi dainininkės gerbėjai įpratę Moniką matyti scenoje nenustygstančią vietoje, o kaip bus dabar? Ar Monika pasirinks lyriškesnę muziką ateityje ir taps svajokle romantike?

„Mano draugai labai dažnai prašo manęs padainuoti Lanos Del Ray dainų. Man jos taip pat patinka, taip ir gimė idėja įkūnyti šią scenos deivę. Tai bus mažas mano projektas, kurį galės pamatyti ir išgirsti didžiųjų Lietuvos miestų, tokios muzikos mylėtojai, na o savo gyvsidabrių akyse ir energijos – niekada neatsisakysiu. Juk nebūtina visada „straksėti“ scenoje, kad parodytum energiją. Čia ir slypi visas įdomumas“, – mįslingas užuominas dėlioja atlikėja.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai