Monika Linkytė „Eurovizijos“ koncerte Rygoje Lietuvai atstovavo be Vaido Baumilos

Koncerto Rygoje akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-04-10 21:24
Penktadienio vakarą Rygos centre esančiame naktiniame klube skambėjo šių metų eurovizinės dainos: aštuonių šalių atstovai dainavo išankstiniame „Eurovizijos“ koncerte. Lietuvos atstovė Monika Linkytė koncerte uždainavo viena – be scenos kolegos Vaido Baumilos.

Atlikėjas Rygoje nedainavo dėl išankstinės miuziklo „Kaip prasisukti versle be didelio vargo“, kuriame vaidina, premjeros Klaipėdoje, tačiau ir jis, ir M.Linkytė sako, kad taip – tik dar geriau: duetas Rygoje neatskleidė, kokią staigmeną parengė didžiosios „Eurovizijos“ žiūrovams.

Į Rygą M.Linkytė ir V.Baumila atvyko penktadienio popietę – bendravo su užsienio žurnalistais.

Po spaudos konferencijos V.Baumila iš Rygos išskubėjo į Klaipėdą. 

Likusią dienos dalį M.Linkytė skyrė pasiruošimui vakaro koncertui, kurio metu į sceną lipo aštuonių šalių atstovai „Eurovizijoje“: Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Latvijos, Azerbaidžano, Gruzijos, Moldovos, Šveicarijos, Gruzijos ir, žinoma, Lietuvos. 

Be to, scenoje pasirodė ir anksčiau „Eurovizijoje“ dalyvavę atlikėjai: Ukrainai 2013-aisiais atstovavusi Zlata Ognevich, pergalę Norvegijai išplėšęs Alexandras Rybakas. 

M.Linkytė naktinio klubo scenoje pasirodė viena – be V.Baumilos, su kuriuo „Eurovizijoje“ jau kiek daugiau nei po mėnesio Austrijoje dainuos duetu. Pasipuošusi blizgiu smaragdiniu kostiumėliu, M.Linkytė netruko sužavėti gausiai susirinkusios publikos: lietuvę latvių minia pasitiko griausmingais aplodismentais ir palaikymo šūksniais.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kaip Žmonės.lt sakė V.Baumila, kartu su M.Linkyte Rygoje jis nedainavo dėl to, kad turėjo pasirodyti Klaipėdos scenoje. Tačiau ir jis, ir M.Linkytė sutaria, kad nieko čia blogo: juk nei konkurentai, nei būsimi žiūrovai nepamatė, kokią staigmeną jiedu ruošia didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. 

„Savo pasirodymą lyginant su tuo, kurį matėte nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, tikrai patobulinome. Dabar jis – dar žaismingesnis ir įdomesnis. Nenorėjome dabartinio varianto rodyti Rygos publikai, nes jį būtų pamatę ir konkurentai, taigi nėra blogai, kad pasirodžiau viena. Ką tiksliai mes sugalvojome, ir Lietuvos žiūrovai pamatys tik „Eurovizijos“ scenoje“, – Žmonės.lt sakė M.Linkytė. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasirodžiusi Rygos scenoje M.Linkytė atsakė į kelis vedėjo klausimus: paaiškino, kad V.Baumila – ne tik dainininkas, bet ir aktorius, todėl penktadienį vaidino spektaklyje, sakė, kad daina „This Time“ – apie meilę ir gerą laiką drauge, tikino, kad „Eurovizijoje“ Vienoje trokšta pasiekti kuo geresnių rezultatų.

Iškart po koncerto Rygoje M.Linkytė patraukė namų Vilniuje link. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai