Monika Linkytė baigė mokslus Londone: „Keistas jausmas“

Monika Linkytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-14 19:01
Jungtinėje Karalystėje studijavusi atlikėja Monika Linkytė šiais metais baigia mokslus. Privačiame BIMM universitete Monika studijavo muziką.

„Lietuvoje praleidžiu gal 60 procentų laiko. Nesu tikra emigrantė. Kaskart nustembu, kai mane kas nors taip pavadina, – yra sakiusi Monika. – Mano brolis iškart po mokyklos išvyko į Londoną – čia gyvena jau ketvirtus metus. Kai supratau, kad noriu studijuoti muziką, rinkausi tarp Nyderlandų, Didžiosios Britanijos ir Švedijos. Ilgai negalvojau – juk brolis jau buvo Londone, o šis miestas yra vienas svarbiausių muzikos taškų. Tad ką čia ir svarstyti?“

Šią vasarą žinoma atlikėja baigia universitetą, išlaikiusi egzaminus Monika Linkytė portalui Žmonės.lt sakė, jog ją kamuoja dvipusiai jausmai.

#MoterųPasaulyje – Monika Linkytė/Asmeninio archyvo nuotr.
#MoterųPasaulyje – Monika Linkytė/Asmeninio archyvo nuotr.

„Keistas jausmas iš tiesų: kaip ir labai džiaugiuosi, bet kartu atrodo, kaip čia dabar spalį nereikės grįžti į universitetą?“

M. Linkytė atvira – bemiegių naktų iki egzaminų visiškai nebuvo. Tačiau ruošėsi intensyviai. Monikai reikėjo paruošti 30 minučių pasirodymą su grupe, aprašyti jo visą koncepciją, įrašyti EP, pasiruošti techniques egzaminui, parašyti gan ilgą esė apie save kaip atlikėją.

„Iš kitos pusės, dariau tai, ką mėgstu, o dabar dar ir išmokau naujų dalykų – tai kas galėtų būti geriau?“

Šiuo metu Monika studijoje įrašinėja naują dainą. Rytoj ji sės į lėktuvą ir pajūryje pradės ruoštis koncertų maratonui. Rugpjūčio mėnesį jos laukia didžiausias vasaros koncertas. Pažaislio vienuolyno kieme Monika surengs nepamirštamą pasirodymą.

Naujausi straipsniai