Monika Kvietkutė su mylimuoju įsigijo kotedžą: tai – pirmieji nuosavi namai

Monika Kvietkutė su sūnumi / Juliaus Kalinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja ir grožio specialistė Monika Kvietkutė gyvena džiugiomis nuotaikomis. Kartu su širdies draugu Dovydu ji įsigijo savo svajonių namus sostinėje. Tai pirmieji M.Kvietkutės nuosavi namai ir jau po kelių mėnesių moteris persikels į juos gyventi.

„Noras turėti nuosavą būstą yra labai įprastas visoms šeimoms. Mes taip pat ne išimtis – norėjome namų, kur jaustumėmės saugiai, galėtume pildyti savo fantazijas ir būstą įsirengti taip, kaip norime. Pirkiniu labai džiaugiamės ir nekantraujame, kada galėsime čia apsigyventi“, – pasakojo M.Kvietkutė.

Monikos ir jos draugo kotedžas yra dviejų aukštų, o trečiame bus įrengta palėpė, rašoma pranešime spaudai.

„Šis būstas yra mano ir Dovydo pirkinys. Mes vienodai prisidedame prie jo atsiradimo ir įrengimo. Viską darome bendromis jėgomis. Savo ateitį planuojame leisti kartu. Nesu linkusi mėtytis frazėmis, kad būsime iki gyvenimo galo. Tačiau mano draugas neleidžia galvoti negatyviai – visada drąsina mane ir nuveja blogas mintis į šoną. Su juo jaučiuosi saugi, bendrų namų įsigijimas yra labai apgalvotas žingsnis. Žinoma, nebūna namų be dūmų. Tačiau mes labai stengiamės prisitaikyti vienas prie kito, daug kalbėtis. Tikiuosi, kad viskas mums bus gerai ir būsime kartu visą gyvenimą“, – apie savo santykius kalba M.Kvietkutė.

Monika Kvietkutė su sūnumi / Juliaus Kalinsko nuotr.

Žinoma moteris namų interjero rūpesčius patikėjo interjero dizainerei. Jei viskas vyks pagal planą, kotedže M.Kvietkutė planuoja apsigyventi lapkričio mėnesio pabaigoje. Svarbiausia jai – Kalėdas ir Naujuosius metus atšvęsti naujuose namuose.

„Norėjau, kad Gabrielius kuo daugiau laiko leistų gryname ore. Todėl pasirinkome kotedžą, o ne butą. Taip pat turime šunį, tad gyvenant bute, reikia anksti keltis, vesti jį į lauką. O čia galėsime išleisti į savo kiemą. Nors gyvename visai šalia Vingio parko, karantino metu buvome įzoliuoti namie, tarp keturių sienų. Jei situacija vėl pasikartotų, mums nebūtų taip baisu – turime savo kiemą. Vasarą pripilsime baseiną, gamtoje būti visada smagu“, – kalbėjo M.Kvietkutė, įsigijusi namus „Antežerių“ kvartale. 

Monika Kvietkutė / Juliaus Kalinsko nuotr.

M.Kvietkutei itin patiko tai, kad visa kvartalo teritorija yra uždara, į ją negali patekti svetimi žmonės. Moteris juokėsi, kad dabar negalės pateisinti savęs, kodėl neina sportuoti. Prie pat kotedžo įrengti lauko treniruokliai suaugusiems, todėl pasiteisinimo, kad sportui nėra laiko, jos gyvenime nebeliks.

„Norėjau, kad sūnus saugiai leistų laiką su savo bendraamžiais. Kai teritorija yra aptverta, o pro savo langus matai žaidimų aikštelę, nebaisu vaiką išleisti vieną į kiemą. Labai džiaugiuosi, kad turėsime daug kaimynų. Tikiuosi, visi gerai sutarsime ir bendrausime“, – džiaugėsi atlikėja.

Monika Kvietkutė įsigijo kotedžą (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau