Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė net ir po skandalingų skyrybų „nespjauna“ į savo santuoką

Monika Šedžiuvienė blakstienas priauginti patikėjo meistrei Joanai Lukoševičiūtei / Augustės Lankienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Visai neseniai didžiulę santykių dramą su savo vyru, buvusiu Seimo nariu Andriumi Šedžiumi išgyvenusios Monikos Kvietkutės-Šedžiuvienės gyvenimas šiuo metu visai kitoks. Ji persikėlė į Vilnių, daugiau koncertuoja ir, kaip pati sako, į daug dalykų žiūri visai kitaip. Nepaisant to, šio antradienio vakarą 20.30 val. LNK laidoje „Kitu kampu” paklausta, ar galėtų susitaikyti su vyru, moteris atviraus: „Niekada nesakau niekada. Pagyvensim – pamatysim”.

Gyvenimo būdo žurnale „Kitu kampu” Monika pasakos apie tikrąjį laimės jausmą. Nors viešojoje erdvėje apie ją ir netyla gandai, moteriai nė motais. „Iš tikrųjų šiuo metu labai gerai gyvenu. Mano laimė tai yra mano vaikas. Taip, aš esu laiminga”.

Anot dainininkės, po truputį pildosi jos visos svajonės. „Dabar gyvenu Vilniuje. Sostinė visada buvo mano mintyse, visada čia norėjau gyventi. Džiaugiuosi, kad mano svajonė pagaliau pildosi”, – šypsosis moteris.

Monika Šedžiuvienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Interviu metu Monika prasitars, kad gyvenimas Šiauliuose ne visuomet buvo rožėmis klotas. Nors gimtajam miestui ji jaučia sentimentus, kai kurie prisiminimai ją žeidžia. Šiauliuose dar būdama moksleive ji pradėjo susitikinėti su A. Šedžiumi, o aplinkiniai į šią žinią reagavo itin audringai.

„Kaip pirmą kartą patekau į žiniasklaidos akiratį, jaučiausi šiek tiek nepatogiai. Visada atsiminsiu, kai prieš mokyklos baigimo egzaminus prie mokyklos manęs laukė krūva žurnalistų. Tą dieną mane visi užjautė”, – prisiminė ji.

Monika Šedžiuvienė / Asmeninio albumo nuotr.

Nepaisant su populiarumu užgriuvusių bėdų, Monika buvusiam vyrui yra dėkinga ir... laidos vedėjos Indrės Stonkuvienės paprovokuota, prasitars, kad į santuoką nespjauna.

Kodėl Monika persikėlė gyventi į sostinę? Kaip moteris jaučiasi, kai jos santykių dramą aptarinėja visa Lietuva? Galų gale, ar jos širdis laisva?

Monika Šedžiuvienė blakstienas priauginti patikėjo meistrei Joanai Lukoševičiūtei (9 nuotr.)
+3
Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau