Monika Juškevičiūtė pristato metus brandintą kūrinį: „Reikia eiti ten, kur šaukia širdis“

Monika Juškevičiūtė-Nika Ganga
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-23 17:03
„X faktoriuje“ išgarsėjusi Monika Juškevičiūtė, prisistatanti Nikos Gangos sceniniu slapyvardžiu, šiandien į pasaulį išleidžia šviesų, jai būdingu tikru skambesiu paženklintą kūrinį „Fisherman“. Su portalu Žmonės.lt atlikėja dalijasi dainos gimimo istorija.

Pasak Monikos, mes visi turime vieną ar kitą tikslą ir dažnai, kad jo pasiektume, turime be galo įsiklausyti į kuždesį, savo vidinį balsą. Net jei jis su mumis kalbasi tyliai. 

„Kartais reikia palikti viską ir eiti ten, kur šaukia širdis. Be jokių pasiteisinimų ar suvaržymų. Apie tai yra mano naujoji daina. Iš dalies visi mes esame tas žvejys, kuris apdainuojamas kūrinyje. Palikęs savo šeimą miegančią, jis eina svajonės – vandens, kur knibžda žuvys – link“, – metaforiškai kalba atlikėja. 

Daina gimė beveik prieš metus. Iš pradžių Monika pristatė jos versiją, prie kurios dirbo su kompozitoriumi Jokūbu Tulaba. 

„Į dienos šviesą paleidus kūrinį, man širdyje kirbėjo, kad jis dar neišbaigtas, jog jam kažko trūksta, ieškojau sprendimų, kol galiausiai juos radau. Norėjau padovanoti geresnį garsą ir vaizdą tiems, kam šis kūrinys nuo pat pradžių tapo brangus. Tikiuosi, jog netrukus Fisherman atras dar daugiau klausytojų“, – pasakoja M.Juškevičiūtė.

„Paskutiniu metu yra apėmęs toks dėkingumo pačiai sau jausmas. Dėkingumo už tai, kad leidžiu sau viską, ko tik užsigeidžiu.

Nėra kvailų ar nereikšmingų veiksmų, loginių paaiškinimų, techninių išskaičiavimų. Nieko. Esu tik aš ir aš noriu. Daina – mano noro materializavimosi išdava. Nuostabu, kaip iš tiesiog švaraus garso įrašo išsirutuliojo pirmykštis dainos jautrumas, pagautas teisingai vaizde ir garse. Pirmą kartą jaučiu tokius tikrus jausmus, sakydama ačiū prisidėjusiai komandai“, –  kūrinį pristato atlikėja.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai