Monika ir Vaidas už palaikymą „Eurovizijoje“ gerbėjams dėkojo akustiniame koncerte Palangoje

Monika Linkytė ir Vaidas Baumila / Koncerto rengėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-02 12:25
Pasibaigus didžiuliam tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija 2015“ šurmuliui atstovai Lietuvai Monika Linkytė ir Vaidas Baumila, norėdami atsidėkoti visai ją palaikiusiai Lietuvos publikai surengė ypatingai jaukų ir gražų koncertą Palangos Kurhauzo salėje.

Monika ir Vaidas nuoširdžiai džiaugėsi įvykusiu pasirodymu. „Mums tai buvo labai brangus ir gražus renginys – akustiniai koncertai yra mano mylimiausia susitikimo forma su žiūrovais ir klausytojais”, – sako Monika. Jie abu tvirtino, kad atmosfera buvo šilta ir jauki – žmonės duetą puikiai priėmė.

Jie abu dainavo ir po keletą dainų iš savo skirtingų solinių albumų.  „Itin teigiama žmonių reakcija mums abiem buvo be proto svarbi ir reikalinga... – šypsosi Monika ir Vaidas, –  trumpai tariant, koncertas praėjo super ultra mega fainai!”. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Paskutinę vietą „Eurovizijoje“ Rusijai skyręs Lauras Lučiūnas sulaukė grasinimų: „Tai kaip komplimentas“

Akustinis Monikos ir Vaido dueto koncertas buvo surengtas specialiai publikai – lyg didžiausia padėka už palaikymą, gražius žodžius ir tikėjimą jų pasirodymu „Eurovizijoje”. Salė buvo perpildyta, o gyvai atliekami dainininkų kūriniai, akomponuojami fortepijono, buvo sutikti gausiais plojimais. Žinoma, koncertas neapsiėjo be linksmybių – Monika ir Vaidas žinomi kaip gerą humoro jausmą turintys atlikėjai. 

Prie juodo fortepijono derėjo Monikos apranga – ilga juoda suknelė ir visai nauja trumpų plaukų šukuosena. Tiesa, dar labiau ją puošė šalia esantis Vaidas, savo žavia šypsena tirpdęs salėje sėdinčiųjų širdis. 

Viena iš koncerto klausytojų Diana negailėjo Monikai ir Vaidui komplimentų: „Ne tik ausiai malonu klausyti jų dainų, bet ir žiūrėti į juos gera – tokius jaunus, aktyvius, charizmatiškus ir talentingus žmones.” Tiesa, nors koncertas, pasak Dianos, sugriebė už širdies ir buvo labai jautrus, ji vis galvojo, kad iš Monikos ir Vaido išeitų graži pora. „Tikrai, galėtų jie ir susiburkuoti, tai džiaugtųsi Lietuva! – juokėsi moteris, – o gal jau susiburkavo, tik niekam nesako?”

Kitas klausytojas Vytautas, į koncertą atsivedęs ir visą savo šeimą sako, kad neturėjo kito pasirinkimo, tik – eiti. „Mano vaikai ir žmona visą laiką sekė „Eurovizijos” naujienas, vis sirgo už Moniką ir Vaidą, todėl norėjome pradžiuginti vaikus, kad šį gražų duetą pamatytų gyvai, – sako vyras, – Kai vaikai priprato prie jaukios aplinkos, visai įsidrąsino – koncerto klausėsi prie pat atlikėjų kojų, įsitaisę ant scenos.”

Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos gerbėjai vasarą ir toliau galės klausyti dueto pasirodymų Palangos Kurhauzo salėje.

Koncerto rengėjų nuotr.
Koncerto rengėjų nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai