Monika ir Andrius Šedžiai kreipėsi į teismą dėl skyrybų

Monika ir Andrius Šedžiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-02 12:22
Kurį laiką neigę kalbas, kad skiriasi, Monika ir Andrius Šedžiai nutarė dėti tašką savo šeimos istorijoje. Pora kreipėsi į teismą, kad šis oficialiai nutrauktų santuoką.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Sutuoktinių prašymo juodu išskirti sulaukė Šiaulių apylinkės teismas. 

Šio teismo atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Nijolė Damulė Žmonės.lt sakė: „Civilinė byla dėl santuokos nutraukimo abiejų šalių susitarimu teismui buvo pateikta liepos 1 d. Posėdžio laikas kol kas dar numatytas, jį turi paskirti teisėjas.“

Žmonės.lt susisiekus su Monika, ji teigė: „Aš tiesiog nekomentuoju.“

Nekalbus buvo ir A.Šedžius. „Be komentarų šiuo klausimu. Geros dienos“, – trumpai Žmonės.lt tarė verslininkas.

Pastaruoju metu žiniasklaidoje šmėžavo ne viena naujiena apie tai, kad Andriaus Šedžiaus (39) ir jo žmonos Monikos Šedžiuvienės (23) šeimą ištiko krizė.

Peno tokioms kalboms atsirasdavo vis daugiau. Šiauliuose vykusiame vakarėlyje A.Šedžius linksminosi be žmonos, tačiau tikino „nedarąs nieko, kas įžeistų žmoną“.

Monika balandžio 25-ąją savo 23-iąjį gimtadienį atšventė be vyro.

O birželio pradžioje į prabangų vakarėlį atvykęs be žmonos A.Šedžius portalui Žmonės.lt tikino: „Viskas gerai, Monika dar žmona“.

Vedybų sutarties nesirašė

Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė susituokė Šiauliuose 2013 metų vasario 23-iąją.

A.Šedžius Žmonės.lt prisipažino vedybų sutarties su Monika nesudaręs. „Kai buvo sprendimas tuoktis, man net į galvą tokia mintis neatėjo. Aš nedrįsčiau jai pasakyti apie jokią vedybų sutartį. Jeigu nutiktų kažkas, dėl ko tektų skirtis, ji trenktų durimis ir išeitų, nepasiimtų nė vieno daikto. Ji labai principinga, jos materialūs dalykai nedomina“, – tikino A.Šedžius.

Pažintis padėjo išgarsėti

Verslinininkui A.Šedžiui santuoka su M.Kvietkute – antroji. Prieš tai vyras buvo vedęs Sandrą Šedžiuvienę, su kuria susilaukė dviejų dukrų. Andrius turi ir vieną nesantuokinį sūnų.

Monika su A.Šedžiumi susipažino 2010-aisiais, būdama 18-os metų, kai dar mokėsi mokykloje. 

Tuomet netilo kalbos, kad jaunos merginos santykiai su žinomu politiku  ir verslininku padėjo jai „prasimušti“ pramogų pasaulyje. Monika ėmė puošti žurnalų puslapius, filmuotis televizijos laidose, o grupė „Pop Ladies“ pakvietė ją dainuoti kartu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai