Monika Falcon su mama Giulija priglaudė katiną: „Lakis – geriausia Kalėdų dovana“

Giulija Baužienė ir Monika Falcon / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-25 13:30
Operos solistė Monika Sakalauskaitė, pastaruoju metu prisistatanti sceniniu pseudonimu Falcon, Kalėdas sutinka ypač džiugiai – ir ne tik dėl to, kad tarp gausybės darbų kartu su visa šeima galės praleisti bent keletą dienų. Monikos namus papildė naujas šeimos narys – katinas Lakis. „Kas gi gali būti geriau Kalėdų proga?“ – 15min džiaugėsi M.Falcon.

Kalėdos Monikai – didžiausia ir gražiausia šeimos šventė. „Man nėra kitos tokios gražios šventės – ji sujungia ir senelius, ir pusbrolius, pusseseres, dėdes, tetas... Tai pati šilčiausia šventė. Atsisakėme ir visų darbų, todėl, kad nežinome, kiek dar tų švenčių begalėsime būti kartu“, – 15min pasakojo M.Falcon.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Kūčias M.Falcon sutiko pas senelius – mėgaujasi tradiciniais lietuviškais patiekalais, laužia kalėdaičius. Tačiau ne tai svarbiausia, nes didžiausias švenčių džiaugsmas užplūsta tuomet, kai esi su artimiausiais žmonėmis.

„Senelė visuomet nukrauna stalą patiekalais – gamina silkes, aguonpienį. Žinoma, ir mes atsivežame maisto. Tačiau pagrindinė virėja šeimoje yra močiutė, kuri pagal senąsias tradicijas paruošia Kūčių stalą“, – pasakojo ji.

Kalėdas M.Falcon šiemet sutiko namuose su šeima. Ji brangina laiką, praleistą kartu su artimiausiais. Kūčių vakarą jie leido susikaupime, maldoje, tačiau Kalėdas švenčia linksmiau – namai būna pripildyti juoko.

„Anksčiau per Kalėdas eidavome į koncertus, spektaklius, bet jau kokius penkerius metus švenčiame pas tėvus namuose. Laiką leidžiame labai linksmai, bet ne audringai. Džiaugiamės akimirkomis, kai visi esame kartu, nes tai tikrai nebūna dažnai. Tai vienas iš didžiausių malonumų ir džiaugsmų. Kalbamės, juokiamės...

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Keičiamės ir dovanomis – kiek įmanoma stengiamės išpildyti vieni kitų norus. Bet šiais metais galiu pasakyti, kad turiu viską, ko man reikia. Manęs klausė, ko norėčiau dovanų, bet negaliu atsakyti...

Metai tikrai buvo derlingi tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime, bet aš žinau, kad kiti metai bus dar geresni... Norėčiau palinkėti sau ir kitiems sveikatos bei siekti savo tikslų ir nenuleisti rankų, kad ir kas benutiktų“, – 15min pasakojo M.Falcon.

Šventes M.Falcon sutiko ne tik su savo vyru, artimiausiais šeimos nariais, bet ir su naujuoju augintiniu – katinu Lakiu. Jį M.Falcon priglaudė perėmusi iš draugų, kurie katiną rado gatvėje...

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

„Vakarieniavome pas draugus, jie rado kačiuką ir jį laikė medžiotojų namelyje. Tačiau jis nešildomas, o jau pradėjo vėsti. Po tos vakarienės parsivežėm jį pas save, kad pažiūrėtumėme, ar mūsų turimi gyvūnai jį priima, ar turėsime galimybę juo pasirūpinti. Ilgainiui supratome, kad negalėjome pasielgti kitaip ir būtinai auginsime šį mielą katiną. Dar turime rusų mėlynąjį katiną ir brazilų terjerą Sparkį. Susigyvena kartu visi labai gražiai, nors ir labai jaudinausi dėl savo šuns, nes jis mane be proto myli ir yra labai pavydus net žmonėms – nori atsisėsti taip, kad prie manęs niekas nesėdėtų. Jis suprato, kad čia mažas padarėlis ir labai gražiai su juo elgiasi.

Kačiuką pavadinome Lakiu. Neįmanoma nepamilti augančio organizmo. Nesvarbu, kas tai būtų – ar vaikas, ar gyvūnas. Jis į mūsų namus įnešė labai daug judesio ir jaunatviškumo. Kiti gyvūnai mūsų yra subrendę, ramesni, o šis kačiukas jiems ir mums suteikia malonų chaosą. Lakis – geriausia Kalėdų dovana“, – juokėsi M.Falcon.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai