Monika Budinaitė – apie skyrybas, naują gyvenimo etapą ir ką reiškia priklausyti garsiai šeimai

Monika Budinaitė / Miglės Tareilytės nuotrauka
Autorius: DOVILĖ ŠTUIKIENĖ
Publikuota: 2021-05-19 19:48
Nauji namai, nauja rutina, naujas žvilgsnis į savo kūrybą ir įvairialypė patirtis, kuri sustiprino, – rašytoja Monika Budinaitė (35) po skyrybų pradeda naują gyvenimo etapą, kartais nustebindama pačią save...

Iš namų medžių apsuptyje – į patį Vilniaus centrą, kur po langais beveik niekada nemieganti gatvė. Reikėjo laiko prisijaukinti naują vietą?

Čia net stovėdama koridoriuje pajutau jaukų namų jausmą – abejonių nebuvo. Kai pro plačius langus pamačiau judrią kaip upė gatvę, supratau, kad čia nesijausiu vieniša. Tuo metu labai norėjau matyti, kad gyvenimas nesustojo, kad tebėra ir gyvas, ir įdomus. Neapsirikau – mane šie namai gydė, čia sugrįžusi iškart pasijusdavau jaukiai ir saugiai.

Gydo ir kelionės... Neseniai keliavote į Alpes.

Prancūzijoje gyvenantys draugai seniai kvietė, bet buvau įsisukusi į kasdienę rutiną, vėliau kliudė ir karantinas bei šeimos pokyčiai. Turbūt išlaukiau momento, kada ta kelionė ir turėjo įvykti. Kiek apsipratusi su naujais namais ir nauja rutina, supratau, kad dabar puikus laikas nuvykti jų aplankyti. Laikiausi visų taisyklių, atlikau testus, žinojau, kad ten galėsiu judėti tik dešimties kilometrų spinduliu, kad jau septintą vakaro prasideda komendanto valanda, bet to užteko: vaikščiojome po kalnus, tiesiog traukiau į save gamtos grožį. 

Visą tekstą gali skaityti tik ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Turintiems prenumeratą ir programėlę telefone

Kodėl verta prenumeruoti ŽMONĖS telefono programėlę?
  • Net trys žurnalai už vieno kainą – ŽMONĖS, LAIMĖ ir LEGENDOS
  • Visus 3 žurnalus prenumeratoriai skaito pirmieji. ŽMONĖS – jau trečiadienio vakarą!
  • Pirmas mėnuo 0,99 Eur, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka

Naujausi straipsniai